Zamknij

Wiadomo, dlaczego Wojewódzki i Kaczoruk się rozstali

Redakcja
13.07.2018 10:22
Kaczoruk i Wojewódzki
fot. VIPHOTO/EAST NEWS

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki rozstali się już kilka miesięcy temu, choć nadal pozostają w przyjacielskich relacjach i są widywani razem. Dlaczego tak naprawdę się rozstali?

Choć rozstanie Wojewódzkiego i Kaczoruk wyszło na jaw dopiero po zakończeniu „Tańca z Gwiazdami”, to podobno doszło do niego tuż przed kręceniem programu. Kaczoruk nie chciała tego ujawniać, bo nie chciała powtarzać tego, co działo się z Beatą Tadlą i Jarosławem Kretem, którzy występowali w programie i cały czas wypytywani byli o prywatne życie i oczywiście rozstanie.

Dlaczego Kaczoruk i Wojewódzki się rozstali?

Choć do tej pory ani jedna, ani druga strona nie potwierdziła wprost rozstania, to jednak w mediach od dłuższego czasu krążą informacje, że Kaczoruk wyprowadziła się z apartamentu Wojewódzkiego jeszcze przed Wielkanocą. Ale o co tak naprawdę poszło? Co się stało, że zdecydowali się zakończyć pięcioletni związek?

Jak ujawnił wcześniej magazyn „Flesz”, to Renata Kaczoruk porzuciła dziennikarza. Podobno przy jego boku nie mogła liczyć na stabilny związek. Co ciekawe, Wojewódzki miał nawet udawać, że się jej oświadcza, a potem mówić, że to żart. Jak w rozmowie z magazynem informowała znajoma modelki, to sprawiało jej wielką przykrość.

Ponadto, jak się okazuje, parę poróżniły także kwestie światopoglądowe. Wojewódzki, który niejednokrotnie wypowiada się na temat kobiet w sposób seksistowski, i Renata – wspierająca akcje feministyczne – nie mogli się w niektórych kwestiach dogadać. Kaczoruk ten seksistowski wizerunek partnera przeszkadzał. Do tego dochodziły także pogłoski o tym, że to Wojewódzki „wkręcił” Renatę do mediów.

Modelka chciała zacząć żyć na własny rachunek – czyli bez łatki celebrytki, której starszy partner załatwił pracę. Ostatecznie podjęła decyzje o rozstaniu, by samodzielnie budować swoją karierę.

Co łączy Wojewódzkiego i Kaczoruk?

Mimo rozstania para regularnie widywana jest razem. Zdjęcia z ich spotkań oraz informacje o tym, że „pojechali razem do apartamentu Wojewódzkiego”, mogą sugerować, że dali sobie jeszcze jedną szansę. Jednak, jak informuje WP.pl,  ich relacje pozostają czysto przyjacielskie. Po pierwsze, Wojewódzki i Kaczoruk rozstali się w przyjacielskich stosunkach, a po drugie, łączy ich wspólne grono przyjaciół. Nic dziwnego, że potrafią spotkać się też sam na sam i bez zbędnych sentymentów po prostu pogadać i zjeść kolację.

RadioZET.pl/Flesz/WP/SA