Zamknij

Wiadomo, z kim Oliwia Bieniuk wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". To zwycięzca poprzedniej edycji

03.08.2021 14:15
Oliwia Bieniuk
fot. TRICOLORS/East News

Oliwia Bieniuk jest jedną z uczestniczek nadchodzącej 12. edycji programu "Taniec z gwiazdami". Spekulowano, że początkująca modelka i aktorka pojawi się na parkiecie u boku debiutanta Jakuba Lipowskiego. Teraz produkcja show ogłosiła, z kim faktycznie zatańczy nastolatka.

Oliwia Bieniuk wkrótce zaprezentuje swoje umiejętności taneczne na parkiecie w programie "Taniec z gwiazdami". Uczestniczkę show Polsatu czeka duże wyzwanie. Nastolatka musi nie tylko nauczyć się trudnych choreografii, ale przede wszystkim przekonać do siebie widzów, którzy swoimi głosami mogą doprowadzić ją do finału. Część osób negatywnie zareagowało na ogłoszenie Oliwii Bieniuk jedną z uczestniczek. Początkująca aktorka i modelka nie ma na koncie zbyt wielu osiągnięć, przez co zdaniem internautów nie powinno nazywać się jej "gwiazdą". To właśnie udział w "Tańcu z gwiazdami" może być dla Bieniuk przepustką do ogromnej kariery.

Od dawna spekulowano na temat partnera, z którym Oliwia Bieniuk zatańczy na parkiecie. W wielu plotkach przewijało się nazwisko młodego, przystojnego tancerza Jakuba Lipowskiego, który miał zadebiutować w 12. edycji "Tańca z gwiazdami". Okazuje się, że nastolatka trafi pod skrzydła bardziej doświadczonego nauczyciela.

Wiadomo, z kim Oliwia Bieniuk zatańczy w "Tańcu z Gwiazdami"

Produkcja "Tańca z gwiazdami" przekazała, że Oliwia Bieniuk zatańczy w 12. edycji z Michałem Bartkiewiczem. Tancerz jest zwycięzcą poprzedniej edycji - zdobył Kryształową Kulę w parze z Edytą Zając.

- Pora ujawnić jedną z par, która już niebawem powalczy o Kryształową Kulę. @oliwia.bieniuk zatańczy na naszym parkiecie z @bartkiewiczmichal, zwycięzcą poprzedniej edycji @tanieczgwiazdami - przekazano na profilu programu na Instagramie.

Będziecie kibicować tej parze?