Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wieczorkowski o Uniatowskim w „M jak miłość”: jego towarzystwo uwstecznia

11.12.2018 12:56

Niespokojnie na planie „M jak miłość”. Sławek Uniatowski, który niedawno dołączył do obsady, nie jest chyba zbyt lubiany przez Jana Wieczorkowskiego. Aktor, który rozpoznawalność zyskał dzięki roli Michała Chojnickiego w „Klanie”, uważa, że Uniatowski nie ma talentu.

Sławek Uniatowski fot. Instagram

Niedawno obsadę „M jak miłość” zasilił Sławek Uniatowski, wokalista, kompozytor i multinstrumentalista, który rozpoznawalność zyskał dzięki udziałowi w czwartym sezonie programu „Idol”. Potem, choć tworzył muzykę z wieloma znanymi artystami i występował w Opolu, jego gwiazda przygasła. Na początku tego roku Uniatowski pojawił się w związku z premierą swojej solowej płyty. Jak widać, Sławek nie chce poprzestawać tylko na działalności muzycznej, ale chce spróbować swoich sił także w serialu.

Jan Wieczorkowski o Uniatowskim: „to słaby aktor”

Zaangażowanie Uniatowskiego do roli w „M jak miłość” niezbyt spodobało się Janowi Wieczorkowskiemu, który rozpoznawalność zyskał przede wszystkim rolą Michała Chojnickiego w „Klanie”. Teraz, po wielu rolach serialowych przyszło mu grać z Uniatowskim, który – jego zdaniem – nie ma zbyt wiele talentu. Jak informuje „Fakt”, panowie zagrają rywali, którzy będą walczyć o serce Małgosi, granej przez Barbarę Kurdej-Szatan. Wieczorkowski obserwuje Uniatowskiego w pracy i nabiera przekonania, że przez to się uwstecznia.

„Janek uważa, że w takim towarzystwie się nie rozwija, a raczej uwstecznia. Teraz żali się wszystkim i pozwala sobie na niewybredne żarty pod adresem Sławka. Twierdzi też, jest on osobą, która ma parcie na szkło i zrobi wszystko, by było o nim głośno” – informuje źródło „Faktu”.

Ciekawe, jak na dłuższą metę układać się będzie współpraca Uniatowskiego i Wieczorkowskiego.

RadioZET.pl/Fakt/SA

Oceń