Zamknij

Wieczorkowski o Uniatowskim w „M jak miłość”: jego towarzystwo uwstecznia

Redakcja
11.12.2018 12:56
Sławek Uniatowski
fot. Instagram

Niespokojnie na planie „M jak miłość”. Sławek Uniatowski, który niedawno dołączył do obsady, nie jest chyba zbyt lubiany przez Jana Wieczorkowskiego. Aktor, który rozpoznawalność zyskał dzięki roli Michała Chojnickiego w „Klanie”, uważa, że Uniatowski nie ma talentu.

Niedawno obsadę „M jak miłość” zasilił Sławek Uniatowski, wokalista, kompozytor i multinstrumentalista, który rozpoznawalność zyskał dzięki udziałowi w czwartym sezonie programu „Idol”. Potem, choć tworzył muzykę z wieloma znanymi artystami i występował w Opolu, jego gwiazda przygasła. Na początku tego roku Uniatowski pojawił się w związku z premierą swojej solowej płyty. Jak widać, Sławek nie chce poprzestawać tylko na działalności muzycznej, ale chce spróbować swoich sił także w serialu.

Jan Wieczorkowski o Uniatowskim: „to słaby aktor”

Zaangażowanie Uniatowskiego do roli w „M jak miłość” niezbyt spodobało się Janowi Wieczorkowskiemu, który rozpoznawalność zyskał przede wszystkim rolą Michała Chojnickiego w „Klanie”. Teraz, po wielu rolach serialowych przyszło mu grać z Uniatowskim, który – jego zdaniem – nie ma zbyt wiele talentu. Jak informuje „Fakt”, panowie zagrają rywali, którzy będą walczyć o serce Małgosi, granej przez Barbarę Kurdej-Szatan. Wieczorkowski obserwuje Uniatowskiego w pracy i nabiera przekonania, że przez to się uwstecznia.

„Janek uważa, że w takim towarzystwie się nie rozwija, a raczej uwstecznia. Teraz żali się wszystkim i pozwala sobie na niewybredne żarty pod adresem Sławka. Twierdzi też, jest on osobą, która ma parcie na szkło i zrobi wszystko, by było o nim głośno” – informuje źródło „Faktu”.

Ciekawe, jak na dłuższą metę układać się będzie współpraca Uniatowskiego i Wieczorkowskiego.

RadioZET.pl/Fakt/SA