Zamknij

Wiedźmin: Maciej Musiał skrytykowany za swoją rolę. Ostre opinie internautów

Sylwia Bagińska
23.12.2019 12:57
Maciej Musiał
fot. Instagram.com/maciejmusial.official

Maciej Musiał w „Wiedźminie” zagrał rolę Sir Lazlo. Postać została stworzona specjalnie na potrzeby Netflixa. Fani serialu krytykują grę aktorską młodego artysty.

Wiedźmin: Maciej Musiał skrytykowany za swoją rolę

Maciej Musiał to jeden z najpopularniejszych aktorów polskich młodego pokolenia. Artysta swój pierwszy debiut międzynarodowy zaliczył w serialu „1983”.

Znana platforma streamingowa doceniła talent polskiego artysty i zaproponowała mu rolę w amerykańskiej wersji „Wiedźmina”.  Występ Maćka Musiała nie spodobał się wielu fanom serialu.

Zobacz także: Maciej Musiał na premierze „Wiedźmina”. Aktor przytulał się ze znaną producentką

Część widzów obejrzało już 8 odcinków „Wiedźmina” i czeka na drugi sezon popularnej sagi. Niektórzy internauci postanowili skomentować występ polskiego aktorka w „Wiedźminie”.

„Co tu robi Musiał?”, „Okej więc znalazłam Maćka Musiała i nie były to zwłoki na płocie", „Obejrzałem właśnie 1. odc. „Wiedźmina". W mojej opinii serial jest nudny i bez emocji. Scenografia, charakteryzacja i kostiumy są słabe. Muzyka nijaka. Jednak najgorsze są inscenizacje. Dla ciekawskich: Maciej Musiał jest drewnem (jak zawsze)" – pisali internauci.

Serial „Wiedźmin” na Netflixie pojawił się w 20 grudnia. Produkcja pracuje już nad kolejnym sezonem.

Zagłosuj

Oglądałeś już "Wiedźmina?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SB