Zamknij

Wiesław Wszywka nie żyje. Fani żegnają kultowego gwiazdora YouTube'a

18.10.2021 22:37
Wiesław Wszyska nie żyje
fot. YouTube

Wiesław Janiszyn znany jako Wiesław Wszywka nie żyje. Zmarł słynny bohater YouTube'a, którego filmy o alkoholach podbijały sieć. Informację o śmierci mężczyzny przekazali jego koledzy z kanału Naffnaff. 

Zmarł Wiesław Janiszyn, znany pod pseudonimem Wiesław Wszywka gwiazdor YouTube'a. Mężczyzna przez kilka lat był bohaterem filmików, w których testował różne trunki oraz produkty spożywcze i przy okazji dzielił się zabawnymi anegdotami ze swojego życia. Nagrania cieszyły się sporą oglądalnością, a sam Wiesław Wszywka dzięki swojej autentyczności i dowcipnym powiedzonkom stał się popularną postacią polskiego Internetu.

Wiesław Wszywka nie żyje. Zmarł znany bohater YouTube'a

Informacja o śmierci Wiesława Wszywki pojawiła się na facebookowym profilu Naffnaff, producenta filmów z udziałem Wiesława Janiszyna. 

Czuję się w obowiązku przekazać Wam tę smutną informację. Zmarł Wiesław Janiszyn wśród internautów znany jako Wiesław Wszywka. Razem z Wieśkiem podczas naszej wspólnej działalności filmowej (seria filmów Kopsnij Drina i Apropo Defacto) przeżyłem mnóstwo niezapomnianych chwil. Wieśka zapamiętam jako wyjątkowo szczerą, pozytywną i uśmiechniętą osobę, która pomimo swoich słabości i wad potrafiła nas rozbawić do łez. Wiesiek zawsze powtarzał, że: "lepiej żartować, niż chorować" i żeby ludzi miło go wspominali. Na pewno będziemy! Do zobaczenia Wiesiu! - czytamy we wpisie.

Filmy z Wiesławem Wszywką przestały się ukazywać w 2017 roku, lecz Naffnaff postanowił teraz przypomnieć kultową już serię "Kopsnij Drina" na kanale YouTube.

Przyczyna śmierci Wiesława Wszywki nie została podana do wiadomości publicznej. Jak poinformowała Interia, mężczyzna zmagał się z uzależnieniem od alkoholu. W sieci internauci żegnają Wiesława Wszywkę i przypominają sobie jego najzabawniejsze teksty.

Żegnaj Mistrzu, nie zapomnimy o Tobie - piszą fani słynnego youtubera.