Zamknij

Wiktoria Gąsiewska bez stanika. Internauci zachwycają się wyglądem aktorki [FOTO]

02.12.2021 20:18
Wiktoria Gąsiewska
fot. VIPHOTO/East News

Wiktoria Gąsiewska przykuła uwagę internautów najnowszym postem. Wielu zwróciło uwagę na jeden szczegół: to, że pozuje bez stanika.

Wiktoria Gąsiewska to młodziutka aktorka, która dopiero wypływa na szerokie wody polskiego show-biznesu. Korzystając z popularności, jaką zdobyła dzięki rolom w różnych serialach, a przede wszystkim w serialu "Rodzinka.pl", pojawiła się już m.in. w "Tańcu z gwiazdami", "Dance, dance, dance", a także - obecnie z byłym już chłopakiem Adamem Zdrójkowskim - w show "The Story of My Life. Historia naszego życia". Duża polarność, którą cieszy się Gąsiewska, przyniosła jej już wiele zawodowych propozycji oraz status influencerki.

Na Instagramie młodą aktorkę obserwuje już milion osób, którym stara się ona dostarczać newsów ze swojego życia zawodowego, jak i prywatnego.

Zobacz także: Meghan Markle usłyszała wyrok. Jest oświadczenie księżnej w sprawie przeciw tabloidowi

Wiktoria Gąsiewska bez stanika. Internauci zachwyceni

Niedawno Wiktoria Gąsiewska chwaliła się w social mediach swoją wyprawą do Dubaju, gdzie pozowała m.in. wspinając się na palmę, a także w oceanarium. To drugie ze wspomnianych zdjęć nie wszystkim przypadło do gustu - a dokładniej pośladki Gąsiewskiej. Zdaniem niektórych aktorka cierpi na "absolutny brak pupy". Pojawiły się sugestie, by wzięła się za ćwiczenia, na co ona zareagowała emocjonalnym story, w którym podkreśliła, że ma dość hejtowania czyjegoś wyglądu.

Całkiem inaczej jest w przypadku najnowszego zdjęcia Wiktorii. Aktorka pozuje na nim w białym topie, spod którego prześwitują piersi. Internauci od razu zwrócili uwagę na to, że nie ma pod bluzką biustonosza.

"Wiktoria, coś widzę, że.... bez biustonosza?", "Odważna i seksowna", "Bogini", "Jesteś naturalnie piękną kobietą" - komplementują internauci.