Zamknij

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski gaszą plotki o rozstaniu. Wstawili romantyczne zdjęcia

Judyta Wanicka
31.12.2019 12:09
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski
fot. Instagram:@wiktoria_gasiewska

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski nie rozstali się. Miłość pary z "Rodzinki.pl" wciąż kwitnie, co potwierdzają najnowsze zdjęcia na Instagramie. Zakochani wybrali się właśnie do czeskiej Pragi. 

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski jednak się nie rozstali. Ostatnio głośno było o ich kłótni na planie Rodzinki.pl, po której Wiktoria przestała obserwować Adama na Instagramie. Jak wiadomo, wedle społecznościowych zwyczajów, oznacza to zakończenie związku. Tymczasem miłość Gąsiewskiej i Zdrójkowskiego trwa w najlepsze. Para zrobiła sobie sentymentalną podróż do czeskiej Pragi, by tam, w romantycznych okolicznościach, powitać nowy rok. 

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski na sylwestrze w Pradze

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, podobnie jak w grudniu zeszłego roku, wybrali się do stolicy Czech. Para zamieściła wspólne zdjęcia na Instagramie i tym samym ukróciła spekulacje o kryzysie w związku. 

Takie powroty uwielbiam - napisała Wiktoria, odnosząc się kolejnej wizyty w Pradze. 

Fanom Wiktorii i Adama kamień spadł z serca. Wgląda na to, że wybuch emocji na planie nie miał poważniejszych konsekwencji dla ich relacji. Młodzi aktorzy znów obserwują się na Instagramie. 

Zagłosuj

Lubisz Wiktorię i Adama?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw