Zamknij

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski na studniówce

Redakcja
12.02.2018 09:00
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski na studniówce
fot. Instagram

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski byli razem na studniówce. Jak się bawili? Jaką sukienkę miała na sobie młoda aktorka?

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski na studniówce

Wiktoria Gąsiewska, gwiazda serialu „Rodzinka.pl”, w tym roku przystępuje do egzaminu maturalnego. A ten zbliża się wielkimi krokami — młoda aktorka studniówkę ma już za sobą. Na pierwszym dorosłym balu pojawiła się w towarzystwie ukochanego, Adama Zdrójkowskiego, którego poznała na planie serialu Dwójki.

Zobacz także

Wiktoria Gąsiewska na studniówce. Cena sukienki

Jak informuje serwis Gala.pl, Wiktora podczas tego wyjątkowego wieczoru miała na sobie sukienkę Isla ze sklepu internetowego Lou. Cena sukienki, na którą zdecydowała się serialowa Agata, to 469 złotych.

Przypomnijmy, że Wiktoria Gąsiewska urodziła się w 1999 roku w Warszawie. Młoda aktorka karierę zaczęła bardzo wcześnie. Ma na koncie udział w takich produkcjach jak: „Jasminum”,  „Na dobre i na złe”, „Mrok”, „Codzienna 2 m. 3”, „Rodzina zastępcza”, „Komisarz Alex”, „Rodzinka.pl”, „O mnie się nie martw”, „Prawo Agaty”, „Przyjaciółki” czy „Barwy szczęścia”.

Jako aktorka dubbingowa użyczała swojego głosu w kilkudziesięciu produkcjach filmowych i serialowych.

Zrzut ekranu 2018-02-12 o 09.05.08

W marcu 2018 roku Wiktoria Gąsiewska weźmie udział w 8. edycji „Tańca z gwiazdami”. Partnerował będzie jej Oskar Dziedzic.

Zobacz także

RadioZET.pl/SI