Zamknij

Gąsiewska i Zdrójkowski rozstali się? Aktor Rodzinki.pl komentuje. "Jest mi wybitnie przykro"

26.10.2021 21:54
Gąsiewska i Zdrójkowski
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozstali się? Tego typu doniesienia już kilkakrotnie pojawiały się w sieci. Tym razem wszystko wskazuje na to, że to już naprawdę koniec. Aktor Rodzinki.pl skomentował najnowsze wieści.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski poznali się na planie "Rodzinki.pl", do obsady której aktorka dołączyła nieco później niż odtwórca roli jednego z synów tytułowej rodzinki. Nie od razu przypadli sobie do gustu. Parą zostali dopiero w 2017 roku, przykuwając uwagę wielu fanów serialu. Wszyscy im kibicowali i zdawało się, że ich związek naprawdę kwitnie i ma szansę przerodzić się w coś dojrzałego.  Pogłoski o rozstaniu Zdrójkowskiego i Gąsiewskiej pojawiały się już kilkakrotnie, ale dotąd okazywały się być tylko plotkami. Niestety, tym razem wiele wskazuje na to, że para ostatecznie dała sobie ze związkiem spokój.

Uwagę mediów przyciągnęła Wiktoria, która po finale "Tańca z gwiazdami" świetnie bawiła się w towarzystwie tancerza Jakuba Lipowskiego. Zdjęcia, jakie im zrobili paparazzi pokazują dość duży stopień zażyłości pomiędzy tymi dwojgiem. Nic dziwnego, że od razu pojawiły się pogłoski o rozstaniu Gąsiewskiej ze Zdrójkowskim. Aktor na łamach "Plotka" skomentował całą sprawę. Tym razem to rzeczywiście koniec.

Zobacz także: Taniec z gwiazdami: skandaliczna wpadka Jana Klimenta w wejściu na żywo. "Ch*j im w d***" [WIDEO]

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska zerwali. Jest komentarz aktora

Gąsiewska i Zdrójkowski już od jakiegoś czasu nie byli widywani razem. Przestali się też obserwować na Instagramie. Aktor został poproszony o skomentowanie plotek i odpowiedział krótko:

"Wygląda na to, że tak. Jest mi wybitnie przykro i na tym zakończę" - powiedział "Plotkowi".

Odpowiedź ta brzmi tak, jakby sam był tym nieco zaskoczony. Być może zdawało mu się, że ich kłopoty można było jeszcze zażegnać, ale w kontekście radosnej zabawy Gąsiewskiej z Lipowskim nie pozostało już nic innego, jak tylko rozstanie?