Zamknij

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozstali się? Fani pary są zaniepokojeni

07.09.2020 14:27
Wiktoria Gąsiewska Adam Zdrójkowski
fot. Jacek Dominski/REPORTER/East News

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski przeżywają kryzys w związku? Fani zauważyli, że nie obserwują swoich profili na Instagramie. Niektórzy sugerują, że może to zwiastować koniec ich relacji.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski to jedna z najbardziej rozchwytywanych par w polskim show-biznesie. Wszystko wskazywało na to, że ich relacja wchodzi na kolejny poziom. Głośno było m.in. o rzekomych zaręczynach aktorskiej pary. Teraz jednak internauci podejrzewają, że Wiktoria i Adam mogli się rozstać. Powodem do niepokoju jest to, że gwiazdy programu "Dance, dance, dance" nie obserwują swoich profili na Instagramie.

Zobacz także:  Wiktoria Gąsiewska na zdjęciach z dzieciństwa. Miała zaledwie kilka lat. "Piękny aniołek" [FOTO]

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski już nie są razem?

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski poznali się pierwszy raz na planie "Rodzinki.pl". Aktorzy znani z serialu TVP zostali parą w kwietniu 2017 roku. Widzowie od początku kibicowali ich związkowi. Para często pojawiała się razem na ściankach. Pokazywali także romantyczne zdjęcia w mediach społecznościowych. W ostatnim czasie postanowili spełniać się zawodowo w parze - wygrali razem pierwszą edycję "Dance, dance, dance" oraz współprowadzili kulisy programu "The Voice of Poland".

Na ten moment Wiktoria oraz Adam nie odnieśli się do plotek na temat zerwania. Warto wspomnieć, że na ich profilach w mediach społecznościowych wciąż znajdują się wspólne zdjęcia. Choć miniony weekend spędzili osobno - Wiktoria na chrzcinach, a Adam na Fame MMA 7 - niepokój internautów może być przesadzony. To nie pierwszy raz, gdy fani sugerują rozstanie pary.

Co myślicie?