Zamknij

Wiktoria Gąsiewska i jej mama pozują w bikini. Komentujący w szoku. "Jak siostry!" [FOTO]

20.10.2021 15:11
Wiktoria Gąsiewska
fot. TRICOLORS/East News

Wiktoria Gąsiewska opublikowała zdjęcie z mamą. Obie pojawiły się w strojach bikini, lecz uwagę przykuwa głównie mama gwiazdy "Rodzinki.pl". Takiego wyglądu można pani Anecie tylko pozazdrościć! 

Wiktoria Gąsiewska postanowiła trochę odpocząć od natłoku zajęć i wybrała się na krótkie wakacje za granicę. 22-letniej aktorce znanej z seriali "Rodzinka.pl" i "Kowalscy kontra Kowalscy" towarzyszy tym razem nie ukochany, Adam Zdrójkowski, lecz mama. Wspólne ujęcia gwiazdy z rodzicielką wywołują nie mniejsze poruszanie niż zdjęcia Wiktorii Gąsiewskiej topless, które można było niedawno podziwiać na Instagramie. Okazuje się, że mama aktorki wygląda niewiarygodnie młodo! 

Wiktoria Gąsiewska z mamą pozowały w bikini

Polskie gwiazdy chętnie pokazują swoje mamy w sieci. Fani uwielbiają takie momenty i przeważ ze szczerym podziwem komplementują urodę pań, a bywa, że biorą je nawet za starsze siostry celebrytek. Przykładem jest  fenomenalna mama Blanki Lipińskiej, która zrobiła furorę na premierze "365 dni". W jej przypadku nikt nie daje wiary, że przekroczyła już sześćdziesiątkę. 

Podobne reakcje wzbudza mama Wiktorii Gąsiewskiej. Pani Aneta pojawiła się na Instastories córki w bikini i z miejsca skradła show swoją fantastyczną sylwetką. Na pierwszy rzut oka można pomyśleć, że obok 22-letniej aktorki stoi jej starsza siostra - mama gwiazdy wygląda tak młodo. Zresztą sami spójrzcie na zdjęcia obu pań, żeby nie było, że przesadzamy. 

Uważacie, że Wiktoria Gąsiewska jest podobna do mamy? 

fsw
fot. Instastories:@wiktoria_gasiewska