Zamknij

Wiktoria Gąsiewska kusi głębokim dekoltem. Odważne zdjęcie 22-letniej aktorki

12.10.2021 10:48
Wiktoria Gąsiewska
fot. TRICOLORS/East News

Wiktoria Gąsiewska nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. 22-letnia aktorka opublikowała na Instagramie odważne zdjęcie w stylizacji z głębokim dekoltem. Internauci zachwycają się ciałem i figurą swojej ulubionej gwiazdy. "Petarda" - piszą w komentarzach.

Wiktoria Gąsiewska to jedna z tych gwiazd, które w bardzo młodym wieku rozpoczynały karierę w show-biznesie. Debiutowała na małym ekranie w takich serialach, jak "Na dobre i na złe", "Rodzina zastępcza" czy "Rodzinka.pl". W wieku 7 lat pojawiła się także w filmie "Jasminum" Jana Jakuba Kolskiego, a rok później w filmie "Katyń" Andrzeja Wajdy. Obecnie sporą rozpoznawalność przynosi jej udział w programach rozrywkowych, takich jak "Taniec z gwiazdami" czy "Dance, dance, dance".

Gąsiewska swoją popularność zawdzięcza także aktywności w mediach społecznościowych. Aktorka chętnie dzieli się z fanami kulisami pracy oraz zdjęciami z sesji, w których bierze udział. 22-latka nie boi się odważnego pozowania i strojów odsłaniających sporo ciała. Ostatnio opublikowała na Instagramie fotografię w czarnym, obcisłym body z dużym dekoltem.

Wiktoria Gąsiewska odsłoniła głęboki dekolt podczas sesji

Wiktoria Gąsiewska chętnie publikuje zdjęcia w bikini oraz odważnych stylizacjach. Tym razem uwagę internautów przykuł głęboki dekolt ich ulubionej gwiazdy. Zdjęciem zachwyca się także jej partner, Adam Zdrójkowski, który w komentarzu pozostawił uśmiechnięty emotikon z sercami.

- Pięknie!

- Cudownie wyglądasz.

- Wooow. Petarda - komentują obserwatorzy Gąsiewskiej.

Wam też się podoba?