Zamknij

Wiktoria Gąsiewska kusi w odważnym stroju kąpielowym. Ma dekolt do pępka [FOTO]

07.08.2020 09:10
Wiktoria Gąsiewska
fot. Instagram/@wiktoria_gasiewska

Wiktoria Gąsiewska pokazała fanom, jak spędza tegoroczne wakacje. Aktorka i jej chłopak, Adam Zdrójkowski, wybrali się w podróż po Polsce. Znaleźli także trochę czasu na odpoczynek nad basenem.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski to jedna z najbardziej interesujących młodych par w polskim show-biznesie. Poznali się na planie "Rodzinki.pl". Choć produkcja już się zakończyła i każde z nich zaangażowało się w inne projekty zawodowe, ich miłość trwa nieprzerwanie od kilku lat. W ostatnich tygodniach postanowili wybrać się w fascynującą, wakacyjną podróż. Zakochani ruszyli zwiedzać polskie zamki i inne ważne atrakcje turystyczne.

Teraz Wiktoria Gąsiewska pochwaliła się na Instagramie fotką z urlopu. Młoda aktorka pokazała kadr z basenu, na którym pozuje w samym stroju kąpielowym. Uwagę internautów zwrócił jej bardzo głęboki dekolt, który sięga prawie do pępka. Fani jednogłośnie przyznają, że 21-latka prezentuje się na fotografii zniewalająco. "Z dala od zgiełku miasta... Cisza, spokój i nasza piękna Polska" - dodała w opisie aktorka.

Zobacz także: Wiktoria Gąsiewska na zdjęciach z dzieciństwa. Miała zaledwie kilka lat. "Piękny aniołek" [FOTO]

Wiktoria Gąsiewska w odważnym stroju kąpielowym

Obserwatorom Wiktorii Gąsiewskiej w mediach społecznościowych bardzo spodobało się nowe zdjęcie. W komentarzach nie kryją swojego zachwytu i komplementują urodę aktorki.

- Najładniejsza i najlepsza gwiazda młodego pokolenia!!! Ogień.

- Wyglądasz zjawiskowo.

- Jaki piękny strój.

- Pięknie wyglądasz - piszą fani.

Zgadzacie się?