Zamknij

Wiktoria Gąsiewska na zdjęciu z siostrą. Fani: "Nie do rozróżnienia" [FOTO]

Maciej Friedrich
27.01.2020 17:30
Wiktoria Gąsiewska na zdjęciu z siostrą. Fani: "Nie do rozróżnienia" [FOTO]
fot. Instagram:@wiktoria_gasiewska

Wiktoria Gąsiewska, znana z roli w "Rodzince.pl" i wygranej w 1. edycji "Dance, dance, dance", pochwaliła się w sieci zdjęciem z siostrą. Fani nie kryli zachwytu. Pojawiły się opinie, że aktorka i jej 14-letnia siostra wyglądają jak bliźniaczki. 

Wiktoria Gąsiewska to młoda aktorka, która popularność, podobnie jak Julia Wieniawa, zawdzięcza roli w "Rodzince.pl". Wieniawę zobaczymy w "Tańcu z gwiazdami 11", Wiktoria natomiast na swoim koncie zwycięstwo w finale 1. edycji "Dance, dance, dance".

Aktorki łączy także aktywność w mediach społecznościowych. Profil Wiktorii na Instagramie obserwuje już ponad 880 tysięcy internautów. Możemy na nim oglądać między innymi rozmaite stylizacje gwiazdy. Tym razem fani Gąsiewskiej zachwycili się nie tylko nią, ale i jej młodszą siostrą. 

Wiktoria Gąsiewska pokazała siostrę na Instagramie. Wspólne zdjęcie zachwyciło fanów

Wiktoria Gąsiewska ma trójkę rodzeństwa: starszego brata Mateusza, młodszego brata Oskara i młodszą siostrę Nicolę. To właśnie dziewczynka skończyła 14-lat, a jej urodziny uczciła także Wiktoria. Na profilu aktorki pojawiło się wspólne zdjęcie sióstr. 

Wszystkiego najlepszego dla mojej małej siostrzyczki - napisała gwiazda "Rodzinki.pl".

Fani Gąsiewskiej nie kryli zachwytu nad wspólną fotografią. Internautom nie umknęło podobieństwo sióstr. Część wielbicieli Wiktorii myślało, że fotografia przedstawia jej zmianę przez lata lub że pozuje z siostrą bliźniaczką

- Na drugim zdjęciu Twoja siorka wygląda identycznie jak Ty jeszcze niedawno. Nie do rozróżnienia. Spełnienia marzeń dla Was obu.

Myślałam, że na pierwszym zdjęciu jest jakieś porównanie Ciebie z dzieciństwa i teraz. Ale jesteście podobne! Wszystkiego najlepszego - czytamy w komentarzach. 

Czy waszym zdaniem Wiktoria i jej siostra są podobne?

Zagłosuj

Oglądasz "Rodzinkę.pl"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF