Zamknij

Wiktoria Gąsiewska nagłośniła skandal, teraz jej grożą. "Masz 3 dni na odszczekanie swoich słów"

Judyta Wanicka
23.01.2020 13:59
Wiktoria Gąsiewska
fot. Instagram:@wiktoria_gasiewska

Wiktoria Gąsiewska otrzymała obelżywy komentarz od jednego z użytkowników Instagrama. Gwiazda "Rodzinki.pl" kilka dni wcześniej opowiedziała fanom o przykrym incydencie w taksówce we Wrocławiu.

Wiktoria Gąsiewska z "Rodzinki.pl" wybrała się na weekend do Wrocławia. Niestety pobyt w stolicy Dolnego Śląska zakończył się dla niej fatalnie. Aktorka miała do czynienia z chamskim kierowcą taksówki, który rzucał do niej bluzgami. Wiktoria ostrzegła fanów przed agresywnym obcokrajowcem i zaapelowała, by nie korzystali z jego usług. Kilka dni po nagłośnieniu skandalicznego zdarzenia dziewczyna Adama Zdrójkowskiego otrzymała groźbę.

Wiktoria Gąsiewska otrzymała groźbę na Instagramie

Wiktoria Gąsiewska opublikowała zdjęcie, na którym pojawia się bez makijażu. Fani nie szczędzili jej pochwał w komentarzach. Ale uwagę aktorki zwrócił hejterski wpis jednego z użytkowników. Komentarz dotyczył feralnego zdarzenia we Wrocławiu. Internauta ukrywający się pod kobiecym nickiem zażądał od Gąsiewskiej sprostowania i dał do zrozumienia, że jeśli tego nie zrobi, stanie jej się coś złego.

Słuchaj gówniaro. Wsiadłaś do Ubera, a nie do licencjonowanej taksówki. Masz 3 dni na odszczekanie swoich slow, bo jak nie... - brzmiał komentarz. 

Na reakcję aktorki nie trzeba było długo czekać.

Zaraz ty zaszczekasz, jak myślisz, że jesteś incognito - pogroziła Wiktoria Gąsiewska.

Od tamtej pory minęły trzy dni. Na szczęście gwiazdy "Rodzinki.pl" nie spotkało nic złego.

Zagłosuj

Lubisz jeździć taksówkami?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw