Zamknij

Gąsiewska i Zdrójowski rozstali się? Jest odpowiedź aktorki

09.09.2020 13:55
Wiktoria Gąsiewska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójowkski rozstali się? Takie plotki pojawiły się po tym, jak aktorska para przestała obserwować się na Instagramie. Gwiazda "Rodzinki.pl" w wywiadzie odniosła się do internetowych doniesień.

Wiktoria Gąsiewska to obok Julii Wieniawy jedna z najpopularniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. Debiutowała w wieku zaledwie 6 lat epizodyczną rolą w serialu "Na dobre i na złe", szybko jednak otrzymała kolejne propozycje. Dużą popularność przyniosła jej rola rezolutnej Eugenii w filmie "Jasminum", na swoim koncie ma też występy w "Katyniu" i "Bitwie warszawskiej". Bez wątpienia jednak trampoliną do kariery była dla Wiktorii kreacja Agaty w "Rodzince.pl". Podobnie jak wielu innych młodych aktorów Gąsiewską serialowa rola wyniosła na szczyt. Od 2019 roku możemy oglądać ją w "Na dobre i na złe", "Pierwszej miłości", w 2020 roku zagrała także z Julią Wieniawą w horrorze "W lesie dziś nie zaśnie nikt".

Wiktoria dzięki swojej popularności zaistniała także w programach telewizyjnych. Mogliśmy ją oglądać w "Tańcu z gwiazdami", w finale "Dance, dance, dance" zwyciężyła w finale ze swoim aktorskim i życiowym partnerem Adamem Zdrójkowskim. Plan "Rodzinki.pl" połączył młodych aktorów, którzy odnoszą wspólnie sukcesy i planują wspólne życie. Niedawno jednak pojawiły się plotki o rozstaniu Zdrójkowskiego i Gąsiewskiej, tym bardziej że para przestała obserwować się na Instagramie. Dla wielu osób jest to wyznacznik końca relacji. Co na ten temat powiedziała Wiktoria?

 Wiktoria Gąsiewska kusi w odważnym stroju kąpielowym. Ma dekolt do pępka [FOTO]

Wiktoria Gąsiewska o rzekomym rozstaniu z Adamem Zdrójkowskim

Plotki o koncu związku Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego pojawiają się nie pierwszy raz. Aktorka postanowiła odnieść się do kwestii kojarzenia braku zainteresowania mediami społecznościowymi z relacją pary.

- Zareagowałam jak zawsze ze śmiechem, że ktoś próbuje wejść do mojego życia w brudnych buciorach, na co ja nie pozwolę - skwitowała Wiktoria.

Aktorka zainteresowanie tym, czy ktoś kogoś obserwuje na Instagramie określiła "lekką dziecinadą". Jasno zakomunikowała, że swoje życie prywatne i uczuciowe pragnie zostawić dla siebie. Przyznała jednak, że na każdej stopie czuje się bardzo szczęśliwa.

- Byłabym głupia i niemądra gdybym powiedziała, że jest źle (...) ja się cieszę, że mam dwie nogi i mogę codziennie korzystać z życia - podsumowała aktorka.

Jesteście fanami Wiktorii jako aktorki?