Zamknij

Wiktoria Gąsiewska rozwiała plotki o rozstaniu ze Zdrójkowskim? Pokazała romantyczne zdjęcie [FOTO]

Maciej Friedrich
20.12.2019 15:37
Wiktoria Gąsiewska rozwiała plotki o rozstaniu ze Zdrójkowskim? Pokazała romantyczne zdjęcie [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Wiktoria Gąsiewska rozwiała chyba wszelkie plotki o jej rozstaniu z Adamem Zdrójkowskim. Gwiazda "Rodzinki.pl" opublikowała w mediach społecznościowych romantyczne zdjęcie, które nie pozostawia wątpliwości. 

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski to para, którą połączyła praca na planie "Rodzinki.pl". Serialowi Agata i Kuba są w związku od dwóch lat i wspólnie wspinają się po szczeblach aktorskiej kariery. Popularność przyniosła im między innymi wygrana w finale tanecznego show "Dance, dance, dance". 

W grudniu pojawiły się plotki o rzekomym kryzysie w życiu Wiktorii i Adama. Mówiło się o kłótni na planie "Rodzinki.pl", a nawet o tym, że para zakończyła związek. Jednak zdjęcie, które opublikowała w mediach społecznościowych Gąsiewska, powinno uciąć medialne spekulacje na temat ich uczucia. 

Wiktoria Gąsiewska opublikowała w sieci romantyczne zdjęcie

Na swoim Instastory Wiktorii Gąsiewskiej pojawił się romantyczny obrazek przedstawiający śpiące wspólnie, przytulone pary. Gwiazda "Rodzinki.pl" w poście oznaczyła Adama Zdrójkowskiego i dodała serduszko. Z pewnością niejeden mężczyzna ucieszyłby się z tak romantycznego gestu swojej ukochanej. Wydaje się więc, że w związku aktorów wszystko się układa, a rzekoma kłótnia mogła być po prostu typową sprzeczką, jakie zdarzają się między partnerami. 

post Gąsiewskiej
fot. Instagram:@wiktoria_gasiewska
Zagłosuj

Oglądasz "Rodzinkę.pl"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF