Zamknij

Wiktoria Gąsiewska po finale "Tańca z gwiazdami" z nieznajomym? Skomentowała: "Bawiłam się świetnie"

27.10.2021 17:38
Wiktoria Gąsiewska
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Wiktoria Gąsiewska rozstała się z Adamem Zdrójkowskim. Aktorka postanowiła skomentować doniesienia, że po finale "Tańca z gwiazdami" bawiła się w towarzystwie innego mężczyzny.

Wiktoria Gąsiewska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek młodego pokolenia, która podobnie jak Julia Wieniawa, rozpoznawalność zyskała dzięki roli w komediowym hicie TVP " Rodzinka.pl". Zanim zaczęła wcielać się w postać Agaty, zagrała między innymi Dorotkę w "Rodzinie zastępczej", a także zdobyła rozgłos dzięki kreacji charyzmatycznej Eugenii w "Jasminum". Nie można także zapomnieć, że jest osobowością telewizyjną znaną między innymi z "I love Violetta" i "Łowcy nagród", zwyciężyła także w finałowym odcinku 1. edycji "Dance dance dance" w parze z Adamem Zdrójkowskim.

Gąsiewska i Zdrójkowski poznali się na planie "Rodzinki.pl", w 2017 roku okazało się, że zostali parą. Wspólnie występowali, a w mediach społecznościowych można było oglądać ich prywatne życie. Wydawało się, że są doskonale dobrani, jeszcze niedawno umieszczali w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia. Niestety, w mediach społecznościowych pojawiła się informacja, że ich relacja to już przeszłość. Potwierdzić miał to sam Adam.

- Wygląda na to, że tak. Jest mi wybitnie przykro i na tym zakończę - skomentował krótko w rozmowie z portalem Plotek.

Wiktoria Gąsiewska spotyka się z tancerzem? Rozstala się z Adamem Zdrójkowskim

Tymczasem fotoreporterzy uchwycili Wiktorię bawiącą się na imprezie po finale "Tańca z gwiazdami". Aktorka miała wymieniać czułości z tancerzem Jakubem Lipowskim. W rozmowie z "Faktem" postanowiła odnieść się do medialnych doniesień. Nie ukrywała, że bawiła się świetnie.

- Po finałowym odcinku "Tańca z Gwiazdami" wszyscy zaangażowani w projekt świętowali zwycięstwo Piotra Mroza. Jak widać na zdjęciach, nikogo dobry humor nie opuszczał. Nie rozumiem, w jakim celu ktoś uwiecznił moje wygłupy z bratem i znajomymi. Ale mimo wszystko ja bawiłam się świetnie. Peace and love - poinformowała.

Nie wiadomo, jak świetnie bawiła się aktorka, pytanie, czy to początek nowego związku Wiktorii. A może jednak wróci do miłości z czasów "Rodzinki.pl"?