Zamknij

Wiktoria Gąsiewska pokazała młodszą siostrę. Są do siebie podobne? [FOTO]

27.01.2021 12:45
Wiktoria Gąsiewska
fot. Piotr Fotek/REPORTER/East News

Wiktoria Gąsiewska podzieliła się na Instagramie nietypowym wpisem. Aktorka, która zdobyła rozpoznawalność w serialu "Rodzinka.pl" pokazała młodszą siostrę i złożyła jej życzenia z okazji 15. urodzin.

Wiktoria Gąsiewska pokazała młodszą siostrę. Nikola Gąsiewska przyszła na świat 26 stycznia 2006 roku. W miniony wtorek obchodziła 15. urodziny. Gwiazda "Rodzinki.pl" bardzo ceni relacje rodzinne i jest mocno związana ze swoim rodzeństwem. Postanowiła złożyć życzenia Nikoli w wyjątkowy sposób. Na jej profilu na Instagramie pojawiły się dwa zdjęcia z Nikolą - jedno aktualne oraz drugie wykonane kilka lat temu.

Zobacz także: Wiktoria Gąsiewska w czerwonej, koronkowej bieliźnie. Pokazała odważne nagranie [WIDEO]

Wiktoria Gąsiewska złożyła siostrze życzenia urodzinowe

Wiktoria Gąsiewska pokazała zdjęcia z siostrą, a w opisie złożyła jej życzenia urodzinowe w języku angielskim. Do życzeń dołączyli się także komentujący wpis fani.

- Happy Birthday my Little Sis! #sweet15 #bday #sis #love - napisała aktorka.

Internauci zwrócili uwagę na niesamowite podobieństwo sióstr. "Mały klon", "Obie jesteście piękne dziewczyny", "Co za podobieństwo", "Piękne z was siostry" - piszą obserwatorzy Wiktorii Gąsiewskiej. Też widzicie podobieństwo?