Zamknij

Wiktoria Gąsiewska pokazała zdjęcie bez makijażu. Fani: "Julia Roberts" [FOTO]

18.06.2020 10:42
Wiktoria Gąsiewska bez makijażu
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Wiktoria Gąsiewska postanowiła pochwalić się fanom zdjęciem, na którym pozuje bez mocnego makijażu. Internauci nie kryli zachwytu nad naturalną odsłoną polskiej aktorki. Pojawiło się nawet porównanie do hollywoodzkiej gwiazdy Julii Roberts.

Wiktoria Gąsiewska to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych polskich aktorek młodego pokolenia, przed którą kariera stoi otworem. Na ekranie debiutowała jako mała dziewczynka w "Jasminum", w którym roztapiała serca widzów. W latach 2007-2009 wcielała się w Dorotkę w "Rodzinie zastępczej", jednak największy sukces odniosła cztery lata później. Dzięki roli w "Rodzince.pl" gdzie zagrała dziewczynę Kuby Agatę, zyskała dużą popularność. To właśnie kreacji w komediowym serialu TVP zawdzięcza sławę, podobnie jak Julia Wieniawa. Od 2019 roku możemy oglądać ją w "Pierwszej miłości" i "Na dobre i na złe", w 2020 roku wystąpiła z Wieniawą w horrorze "W lesie dziś nie zaśnie nikt".

Wiktoria jest niezwykle popularna na Instagramie, już ponad 900 tysięcy użytkowników obserwuje jej profil. Fani zachwycają się nie tylko aktorskim talentem, ale też urodą i sylwetką. Na profilu Wiktorii często oglądamy efekty sesji zdjęciowych, na których jest mocno umalowana. Tym razem postanowiła pokazać się fanom w bardziej naturalnym wydaniu. Zachwyciła internautów równie mocno, jeśli nie mocniej.

 Wiktoria Gąsiewska na zdjęciach z dzieciństwa. Miała zaledwie kilka lat. "Piękny aniołek" [FOTO]

Wiktoria Gąsiewska bez makijażu. Na zdjęciu wygląda jak Julia Roberts?

Na profilu Wiktorii Gąsiewskiej na Instagramie pojawiły się nowe zdjęcia. Tym razem aktorka nie pozuje w mocnym makijażu i starannie dobranej kreacji. Postanowiła pokazać się w lekkiej stylizacji, ma na sobie obszerną koszulę, nie przesadziła także z makijażem. Taka odsłona gwiazdy również przypadła do gustu fanom, którzy w komentarzach zasypali aktorkę komplementami. Pojawiło się nawet porównanie do hollywoodzkiej gwiazdy.

- Ojojoj Wiktoria, przepiękne zdjęcie.

- Julia Roberts.

- Jak to jest być tak ładną? - czytamy.

A jak wam podoba się Wiktoria w naturalnym, "domowym" wydaniu?