Zamknij

Wiktoria Gąsiewska pręży się w basenie. Podzieliła się z fanami przemyśleniami [FOTO]

09.11.2021 12:12
Wiktoria Gąsiewska
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski niedawno rozstali się. W medialnych doniesień można było wywnioskować, że Zdrójkowski bardzo przeżywa rozstanie z ukochaną. Wiktoria zaprezentowała ostatnio zdjęcie z basenu. Podzieliła się też z fanami pewnymi przemyśleniami.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, choć tworzyli zgraną parę, jakiś czas temu rozstali się. Po finale "Tańca z gwiazdami" na światło dzienne wyszły zdjęcia, na których Wiktoria bawi się z tancerzem Jakubem Lipowskim. Wtedy Zdrójkowski przyznał, że było mu bardzo przykro, gdy zobaczył ukochaną w objęciach innego mężczyzny. Gąsiewska, komentując zdjęcia przyznała, że rozstali się z Adamem już jakiś czas temu.

Zobacz też:  Gąsiewska i Zdrójkowski rozstali się? Aktor Rodzinki.pl komentuje. "Jest mi wybitnie przykro"

Wiktoria Gąsiewska pręży się w basenie. Podzieliła się z fanami przemyśleniami [FOTO]

"Myślałam, że nasze sprawy sercowe zostaną sprawą prywatną i przeżyjemy to w spokoju jak dorośli. W związku z pojawiającymi się w ostatnich dniach nieprawdziwymi informacjami i publikacjami medialnymi chciałam powiedzieć, że z Adamem rozstaliśmy się już jakiś czas temu, Życzę mu jak najlepiej, a Was proszę o niedorabianie własnych historii, bo tylko ja i Adam znamy prawdziwy powód naszego rozstania" - wyjawiła gwiazda.

Agnieszka Hekiert, która trenuje Adama Zdrójkowskiego w programie " Twoja Twarz Brzmi Znajomo", opowiedziała, jak przeżywał rozstanie, które było dla niego bardzo bolesne.

"Czułam wrażliwość ogromną, czułam, że on nie może się pogodzić z tą sytuacją. Ma duże serce, które gdzieś tam dostało trochę, dlatego było mu ciężko. Ani nie spał, ani nie jadł" - mówiła.

Z kolei Wiktoria Gąsiewska opublikowała ostatnio zdjęcie, na którym pręży się w basenie. Gwiazda podzieliła się z fanami pewną refleksją.

Budzę się dziś z myślami... Mamy nowy dzień. Zobacz, ile świat ma do zaoferowania, ale pyszne śniadanko! Bądź dobra, dla siebie i innych, zrób dziś coś, z czym długo zwlekałaś, od czasu do czasu zerknij na zdjęcia z wakacji i wyobraź sobie, że już niedługo znów będzie ciepło i przyjemnie... Ok. Wstaje. Tak kochani, miałam czelność wyspać się w poniedziałek i wyspałam się za Was wszystkich, miłego dnia" - napisała Wiktoria.