Zamknij

Wiktoria Gąsiewska w oszałamiającej sukni ślubnej. Zdjęcie wyciekło do sieci

Judyta Wanicka
26.09.2019 10:34
Wiktoria Gąsiewska
fot. Instagram:@wiktoria_gasiewska

Wiktoria Gąsiewska szykuje się do ślubu z Adamem Zdrójkowskim? Na Instagramie pojawiło się zdjęcie 20-letniej gwiazdy "Rodzinki.pl" w sukni ślubnej. Wiktoria Gąsiewska pozuje przed lustrem w olśniewającej kreacji projektu Violi Piekut. Pójdzie w niej do ołtarza?

Wiktoria Gąsiewska pozuje w sukni ślubnej

Plotki o ślubie Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego podgrzało nowe zdjęcie 20-letniej aktorki. Na profilu projektantki Violi Piekut pojawiła się fotografia, na której Wiktoria Gąsiewska pozuje w sukni ślubnej. Gwiazda "Rodzinki.pl" ma na sobie zjawiskową kreację ozdobioną kaskadami drobnych kwiatów. Aktorka nie udostępniła zdjęcia na swoim Instagramie. Czyżby w sekrecie szukała sukni, w której zamierza iść do ołtarza?

Wiktoria Gąsiewska na razie nie potwierdza ślubu. Za to na pewno będzie jedną z gwiazd kampanii ślubnej Violi Piekut na sezon wiosna/lato 2020. Aktorka pozuje pięknym modelu sukni pochodzącym z najnowszej kolekcji.

Sięgamy po marzenia jeszcze wyżej niż zwykle... Efekty kampanii już wkrótce - zdradza podpis zdjęcia.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski wezmą ślub?

Zaręczyny Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego to jednej z najgorętszych tematów ostatnich miesięcy. O tym, że 19-letni aktor podarował ukochanej pierścionek, plotkowano już jakiś czas temu, ale młodziutka aktorka szybko zdementowała te doniesienia. Temat wrócił niedawno, gdy gwiazda "Rodzinki.pl" powiedziała w tabloidzie, że jest w narzeczeństwie z Adamem Zdrójkowskim. Wypowiedź zaintrygowała wszystkich, którzy śledzą miłosny związek młodziutkich gwiazd. Czy to oznacza, że Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska są już po słowie? Na razie jednak na ślub nie ma ci liczyć. Parze zupełnie nie spieszy się do sformalizowania związku.

Między nami wszystko jest dobrze. Jesteśmy młodzi, bawimy się i cieszymy narzeczeństwem, ale o ślubie ani o dzieciach jeszcze nie myślimy. Choć trzeba przyznać, że ludzie nieustannie nas o to pytają... Najpierw chcemy się nacieszyć młodością i wolnością. Na poważne decyzje przyjdzie jeszcze czas - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem". 

Wiktoria i Adam jeszcze ze sobą nie mieszkają, ale aktorka ma już własny kącik w mieszkaniu ukochanego.
Mam swoje miejsce w szafie, gdzie trzymam trochę swoich ubrań, i miejsce w łazience na płyn do demakijażu i kilka kosmetyków do pielęgnacji - zdradziła w wywiadzie Wiktoria Gąsiewska. 

RadioZET.pl/jw