Zamknij

Wiktoria Gąsiewska w bikini. Gwiazda pokazała smukłą sylwetkę [FOTO]

30.06.2021 12:21
Wiktoria Gąsiewska
fot. Tricolors/ East News

Wiktoria Gąsiewska dba o to, aby treści i zdjęcia na jej Instagramie były urozmaicone. Gwiazda podgrzała ostatnio atmosferę wokół siebie, publikując gorące zdjęcia w bikini. Pod fotografią posypały się komentarze rozentuzjazmowanych wielbicieli.

Wiktoria Gąsiewska wie, jak rozgrzać swoich fanów. Gwiazda uraczyła ich ostatnio gorącymi zdjęciami w bikini. Wiktoria, która na co dzień nosi dopracowany makijaż, pokazała się w naturalnej odsłonie, bez grama make-upu. Gorące zdjęcie gwiazdy bardzo przypadło do gustu jej wielbicielom. "Wiki jaka ty sexi flexi", "hot", "ogień dziewczyno", "łał co za sexowna dziewczyna", "beauty" - nie szczędzili komplementów fani gwiazdy.

Zobacz też:  Wiktoria Gąsiewska o współpracy z Januszem Gajosem: "Traktował mnie jak swoją wnuczkę"

Wiktoria Gąsiewska w bikini. Gwiazda pokazała smukłą sylwetkę [FOTO]

Być może to pobyt w Sopocie, w którym ostatnio przebywała, nastroił Wiktorię na opalanie. Gąsiewska razem ze swoim chłopakiem Adamem Zdrójkowskim prowadzili niedawno Polsat SuperHit Festiwal.

Wiktoria Gąsiewska zaczynała swoją karierę w show-biznesie bardzo wcześnie, bo już jako kilkuletnia dziewczynka. Zagrała w "Jasminum" u boku Janusza Gajosa, a następnie w "Katyniu". Widzowie najbardziej kojarzą Wiktorię z serialu "Rodzinka.pl".