Zamknij

Wiktoria Gąsiewska pokazała odważne zdjęcie. Fani: „Słoneczny patrol”

Maciej Friedrich
28.10.2019 11:29
Wiktoria Gąsiewska pokazała odważne zdjęcie. Fani: „Słoneczny patrol”
fot. Instagram:@wiktoria_gasiewska

Wiktoria Gąsiewska to jedna z gwiazd „Rodzinki.pl”. Partnerka Adama Zdrójkowskiego opublikowała odważne zdjęcie w kostiumie kąpielowym. Para wypoczywała w Izraelu. Fotografia zachwyciła internautów. 

Wiktoria Gąsiewska to aktorka, która, obok Julii Wieniawy, popularność zawdzięcza roli w serialu „Rodzinka.pl”. Urodzona w 1999 roku aktorka znana jest między innymi z roli w „Jasminum”, ale dopiero kreacja Agaty w „Rodzince” zwróciła na nią baczną uwagę producentów. Od 2019 roku możemy oglądać ją w „Klanie”, „M jak Miłość” i „Na dobre i na złe”. 

Prywatnie Wiktoria jest w związku z Adamem Zdrójkowskim, czyli Kubą z „Rodzinki.pl”. Para zwyciężyła w finale tanecznego show „Dance, dance. dance. Po pracowitym sezonie zakochani wybrali się do Izraela, gdzie wypoczywali na słonecznych plażach. Wiktoria podzieliła się z fanami zdjęciami z urlopu. Możemy podziwiać ją w skąpym kostiumie kąpielowym. 

Wiktoria Gąsiewska w kostiumie kąpielowym. Gwiazda „Rodzinki.pl” zachwyciła fanów

Wielu fanów uważa Wiktorię za jedną z najpiękniejszych aktorek młodego pokolenia. Gąsiewska zdjęciami z plaży w Tel Avivie zdaje się potwierdzać te głosy. Aktorka na fotografiach pozuje w skąpym kostiumie kąpielowym, a fani nie kryją zachwytu nad jej urodą i figurą. 

Ósmy cud świata. Bosko. 

Słoneczny patrol pełen seksu.

Olśniewająco pani wygląda w tym stroju kąpielowym, jak bogini – czytamy w komentarzach internautów. 

A jak wam podoba się wakacyjna stylizacja Wiktorii Gąsiewskiej?

Zagłosuj

Jak podobają ci się zdjęcia Wiktorii?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF