Zamknij

Wiktoria Gąsiewska wystąpi nago? Gwiazda „Rodzinki.pl” zdradza szczegóły

Maciej Friedrich
29.08.2019 11:04
Wiktoria Gąsiewska wystąpi nago? Gwiazda „Rodzinki.pl” zdradza szczegóły
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Wiktoria Gąsiewska to młoda aktorka doskonale znana widzom serialu „Rodzinka.pl”. W jednym z wywiadów opowiedziała o możliwości wzięcia udziału w rozbieranej sesji zdjęciowej. Zdradziła też, co o tym pomyśle sądzi jej partner Adam Zdrójkowski.

Wiktoria Gąsiewska to jedna z gwiazd, która popularność zawdzięcza roli w „Rodzince.pl”. Podobnie jak w przypadku Julii Wieniawy to popularny serial TVP otworzył Wiktorii drzwi do kariery. Razem z partnerem Adamem Zdrójkowskim, również jedną z gwiazd „Rodzinki”, zwyciężyła w finale pierwszej edycji show „Dance, dance, dance. Niedawno pojawiła się również informacja, że para poprowadzi 10. edycję „The Voice of Poland.

Wiktoria jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, na Instagramie często publikuje nowe zdjęcia. 27 lipca na jej profilu pojawiła się fotografia, na której 20-latka pozuje na tle napisu „Playboy”. Czyżby młoda aktorka planowała rozebrać się dla magazynu?

Wiktoria Gąsiewska z „Rodzinki.pl” w rozbieranej sesji?

W wywiadzie dla portalu Jastrząb Post Wiktoria Gąsiewska skomentowała możliwość wzięcia udziału w rozbieranej sesji zdjęciowej dla „Playboya”.

Absolutnie jeszcze nie dostałam nigdy propozycji od Playboya. Nie jest to raczej mój kontent. Ale dziś właśnie wyszła okładka ze mną, pierwsza zresztą – rozwiała wątpliwości Wiktoria.

Gwiazda „Rodzinki.pl” przyznała jednak, że nie widziałaby nic przeciwko rozbieranej sesji. Mogłaby pozować nago, jeśli zdjęcia wspierałyby słuszną sprawę.

Jeśli byłaby to jakaś fundacja, która miałaby jakiś fajny pomysł, byłby kontent takich bardziej rozbieranych sesji, to czemu nie. Jeśli miałabym w tym wszystkim jeszcze komuś pomóc, to czemu nie? Ja też swojego ciała używam do pracy. Aktualnie pracuję nad dwoma projektami fabularnymi i tam też może co nieco pokażę – zapowiedziała.

Zapytana, co na ten temat sądzi jej chłopak, Gąsiewska odpowiedziała jednoznacznie.

No jak to facet. Jest, wiadomo, w tej branży, ale troszeczkę inaczej ją odbiera. Dostaje inne propozycje, ale ja muszę przede wszystkim czuć się dobrze sama ze sobą.

Fani wdzięków Wiktorii muszą więc uzbroić się w cierpliwość lub śledzić profil aktorki na Instagramie.

Zagłosuj

Oglądasz "Rodzinkę.pl"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF