Zamknij

Wiktoria Gąsiewska zachwyca w bikini. Aktorka odsłoniła szczupłą sylwetkę [FOTO]

07.07.2020 16:53
Wiktoria Gąsiewska
fot. Instagram/@wiktoria_gasiewska

Wiktoria Gąsiewska zachwyciła fanów jednym z ostatnich zdjęć na Instagramie. Aktorka pokazała, jak odpoczywa na urlopie. Zapozowała z uśmiechem w samym bikini.

Wiktoria Gąsiewska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych młodych polskich aktorek. Zadebiutowała już jako mała dziewczynka na planie kilku kultowych seriali - zagrała w "Na dobre i na złe" oraz "Rodzinie zastępczej". Największą popularność przyniosła jej jednak rola Agaty w serialu komediowym na TVP2 "Rodzinka.pl". Aktorka po raz pierwszy pojawiła się na planie w 2013 roku i była jedną z najważniejszych postaci aż do 2020 roku, kiedy produkcja została zakończona.

Choć "Rodzinka.pl" dobiegła końca, Wiktoria Gąsiewska nie zamierza zwalniać. Aktorka coraz lepiej odnajduje się w nowych rolach, a jej nazwisko nie znika z nagłówków. Popularnością cieszy się także na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 900 tys. osób. Ostatnio 21-latka zaskoczyła fanów wakacyjnym, odważnym zdjęciem. Celebrytka pokazała, jak odpoczywa na motorówce w samym bikini.

Zobacz także: Wiktoria Gąsiewska na zdjęciach w dzieciństwa. Miała zaledwie kilka lat. "Piękny aniołek" [FOTO]

Wiktoria Gąsiewska w bikini. Gwiazda "Rodzinki.pl" zapozowała na motorówce

Wiktoria Gąsiewska wzbudziła spore zainteresowanie zdjęciem na motorówce. Aktorka postanowiła skorzystać z pięknej pogody i odpocząć nad jeziorem. Fotką z krótkiego urlopu podzieliła się na Instagramie. Uwagę fanów zwróciła przede wszystkim jej szczupła sylwetka.

- Wow! Pięknie! Niesamowita figura.

- Mega figurka.

- Jaka chudzinka!

- Piękna jesteś - komentują internauci.

Wam też się podoba wakacyjne zdjęcie?