Zamknij

Wiktoria Gąsiewska zmieniła fryzurę. Fani zachwyceni metamorfozą: "Jak Shakira"

21.07.2020 14:43
Wiktoria Gąsiewska
fot. Adam Jankowski/REPORTER/EastNews

Wiktoria Gąsiewska zdobyła popularność dzięki roli w serialu "Rodzinka.pl". Młoda aktorka zdobywa nowe angaże telewizyjne oraz filmowe, a także jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio postanowiła pochwalić się fanom zdjęciem nowej fryzury. Internauci nie kryją zachwytu, a w komentarzach porównują ją do Shakiry.

Wiktoria Gąsiewska jest jedną z najbardziej popularnych polskich aktorek młodego pokolenia. 21-latka, podobnie jak Julia Wieniawa, zdobyła rozpoznawalność dzięki roli w serialu "Rodzinka.pl". Mimo że produkcja TVP już się zakończyła, gwiazda nie może narzekać na brak innych wyzwań zawodowych. Ostatnio mogliśmy ją oglądać m.in. w horrorze "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Wystąpiła także razem z Adamem Zdrójkowskim w 1. edycji "Dance, dance, dance".

Wiktoria Gąsiewska, prócz pracy na planie, dba także o aktywność w mediach społecznościowych. Aktorka utrzymuje regularny kontakt z fanami - dzieli się z nimi kulisami swojego życia, przemyśleniami i ciekawymi zdjęciami. Ostatnio pochwaliła się fotografią z nowej sesji. Internauci zwrócili uwagę przede wszystkim na jej piękną, odmienioną fryzurę. Gwiazda przeszła niesamowitą metamorfozę.

Zobacz także: Wiktoria Gąsiewska na zdjęciach z dzieciństwa. Miała zaledwie kilka lat. "Piękny aniołek" [FOTO]

Wiktoria Gąsiewska pochwaliła się nową fryzurą [ZDJĘCIE]

Wiktoria Gąsiewska coraz rzadziej pokazuje się w wyprostowanych włosach - teraz stawia na burzę naturalnych loków. Jej nowa fryzura zachwyciła internautów. W komentarzach podkreślają, że w pierwszej chwili nie mogli jej rozpoznać. Pojawiły się także porównania do znanej kolumbijskiej piosenkarki, Shakiry.

- Nie poznałam! Czad!

- Jak Shakira!

- Co za włosy, super.

- WOW! Wyglądasz nieziemsko.

- Przepiękna - zachwycają się fani.

Wam też się podoba?