Zamknij

Wiktoria Gąsiewska zmieniła kolor włosów. Ten odcień to gorący trend [FOTO]

Sylwia Wamej
25.05.2020 13:52
Wiktoria Gąsiewska
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Wiktoria Gąsiewska skorzystała z ponownego otwarcia salonów fryzjerskich i odświeżyła kolor. Gwiazda efektami metamorfozy pochwaliła się na Instagramie. Taki naturalny, złoty odcień blondu jest hitem w koloryzacji.

Wiktoria Gąsiewska zmieniła kolor włosów. Ten odcień jest gorącym trendem

Wiktoria Gąsiewska postanowiła skorzystać z ponownego otwarcia salonów fryzjerskich i odświeżyć swój kolor włosów. Gwiazda postawiła na naturalny, złoty odcień blondu, w którym wygląda świeżo, promiennie i dziewczęco. Aktorka metamorfozą pochwaliła się oczywiście na Instagramie i jak nietrudno się domyślić, wywołała zachwyt u swoich wielbicieli. Piękne, długie włosy są znakiem rozpoznawczym aktorki, a nowym odcień blondu jeszcze bardziej podkreślił jej delikatną urodę.

Gwiazda "Rodzinki.pl" zdecydowała się na złocisty odcień blondu, który jest ponadczasowy i chętnie wybierany przez wiele kobiet. Pod zdjęciem, na którym 21-letnia aktorka zaprezentowała nową fryzurę, posypało się mnóstwo komplementów, choć nie brakuje opinii jej fanek, że za mocno się maluje.

Wiktoria Gąsiewska. W jakich filmach i serialach zagrała?

Wiktoria Gąsiewska na dużym ekranie zadebiutowała w 2006 roku, wcielając się w postać Eugenii w filmie "Jasminum" Jana Jakuba kolskiego. Wystąpiła też w filmie "Katyń" Andrzeja Wajdy, "Afonii i pszczołach" oraz polskim shlasherze "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Serialowym widzom jest znana z takich produkcji jak m.in. "Na dobre i na złe", "Prawo Agaty", "Rodzinka.pl" oraz "Pierwsza miłość". Prywatnie związana jest z Adamem Zdrójkowskim, aktorem "Rodzinki.pl".

Zagłosuj

Odwiedziłeś/ łaś już salon fryzjerski po kwarantannie?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/SW