Zamknij

Wiktoria Goszcz jest w ciąży. Córka Waldemara Goszcza spodziewa się dziecka

18.08.2020 11:20
Wiktoria Goszcz
fot. Instagram/@goszczi TRICOLORS/East News

Wiktoria Goszcz jest w ciąży. 23-letnia córka zmarłego tragicznie Waldemara Goszcza podzieliła się szczęśliwą nowiną na Instagramie oraz opublikowała zdjęcie, na którym widać brzuszek.

Wiktoria Goszcz straciła tatę, gdy miała zaledwie 6 lat. Jej ojciec, 29-letni Waldemar Goszcz zginął tragicznie w wypadku samochodowym 24 stycznia 2003 roku. Mężczyzna był znanym modelem, piosenkarzem i aktorem, który dużą popularność zawdzięczał roli w serialu "Adam i Ewa". Gościnnie wystąpił także w sitcomie "Szpital na perypetiach" oraz był jednym z twórców hymnu akcji "I Ty możesz zostać św. Mikołajem".

Choć od śmierci gwiazdora minęło już dużo czasu, fani wciąż z poruszeniem wspominają jego role. Z uwagą przyglądają się także życiu jego 23-letniej córki. Teraz Wiktoria Goszcz przekazała szczęśliwą nowinę w swoich mediach społecznościowych. Okazuje się, że córka aktora spodziewa się pierwszego dziecka. Na Instagramie opublikowała zdjęcie zaokrąglonego brzuszka.

Zobacz także: Waldemar Goszcz nagrał piosenkę przed śmiercią. Utwór po 17 latach trafił na YouTube [WIDEO]

Wiktoria Goszcz jest w ciąży [FOTO]

Wiktoria Goszcz jest w 19. tygodniu ciąży. Nie zdradziła, czy spodziewa się chłopca, czy dziewczynki. Pokazała zdjęcie, na którym razem z partnerem Adamem dotykają brzucha.

- Cześć wszystkim! Dzisiaj razem z Adasiem postanowiliśmy podzielić się z Wami odrobiną naszego szczęścia. Nasze szczęście ma już 19 tygodni i jest wielkości mango. Całujemy, Wiki i Adaś - dodała w opisie.

Fani w komentarzach gratulują przyszłym rodzicom i przesyłają serdeczne życzenia.

- Gratulacje. Zdrówka dla mamusi i dla maluszka

- Dziadek Waldek byłby dumny.

- Super patrzy się na szczęście. Gratulacje i oby tak już było fajnie zawsze! - czytamy w komentarzach.

My również gratulujemy!