Zamknij

Wiktoria Sypucińska z "Warsaw Shore" pokazała biust. Fani: "Wygląda strasznie" [FOTO]

18.06.2020 12:30
Wiktoria Sypucińska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Wiktoria Sypucińska, jedna z gwiazd polskiej edycji "Warsaw Shore", pokazała bardzo odważne zdjęcie, na którym eksponuje wydatny biust. Niestety, spotkała się z falą krytyki internautów, którzy wytykają jej nienaturalny wygląd spowodowany operacjami plastycznymi.

" Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy" to polska wersja amerykańskiego formatu "Ekipa z New Jersey",  w którym uwielbiający imprezy uczestnicy mieszkają razem i robią to, co lubią najbardziej - ostro imprezują. Program wzbudza ogromne kontrowersje, ponieważ nie brakuje w nim wulgaryzmów, seksu i używek. Zdaniem wielu osób imprezowicze i imprezowiczki prezentują najniższe pobudki i nie są dobrym przykładem. Mimo to widzowie z zainteresowaniem śledzili imprezowe perypetie swoich ulubieńców.

Jedną z najpopularniejszych uczestniczek krajowej edycji "Warsaw Shore" jest Wiktoria Sypucińska, która dzięki udziałowi w programie zasłynęła w show-biznesie. Rozpoznawalność przyniósł jej charakterystyczny wygląd i zamiłowanie do odważnych, barwnych strojów. Wiktoria nie wstydziła się swojego ciała i nie stroniła od zabiegów medycyny estetycznej, których efekty można dostrzec bez trudu. W sieci postanowiła pochwalić się bardzo odważnym zdjęciem, jednak jej obecny wygląd nie spodobał się wielu internautom.

"Mała" Ania z "Warsaw Shore" pokazała nowego chłopaka. Kim jest jej ukochany?

Wiktoria Sypucińska na odważnym zdjęciu. Gwiazda "Warsaw Shore" skrytykowana

Wiktoria Sypucińska na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się fotografią, na której odważnie odsłania ciało. Seksowna bielizna nie zasłania niemal niczego i internauci mogą podziwiać wdzięki uczestniczki "Warsaw Shore" w pełnej krasie. Uwagę zwracają powiększone piersi i usta. Niestety, to co miało być atutem, wywołało falę krytyki. Internauci nieprzychylnie skomentowali wygląd Wiktorii, wytykając jej sztuczność i przesadę w kwestii operacji plastycznych. Nie szczędzili przy tym naprawdę gorzkich słów.

- Bardzo Cię lubię, ale to wygląda strasznie.

- Gdyby ją ubrać i postawić w witrynie sklepowej ludzie by pomyśleli, że to jakiś nowoczesny model manekina.

- Co to za kalectwo? - czytamy w sieci.

A jakie jest wasze zdanie na temat wyglądu Wiktorii. Przesadziła?

Ewelina z "Warsaw Shore" schudła ponad 16 kg. Zdjęcia jej brzucha robią wrażenie!

Wiktoria Sypucińska z Warszaw Shore
fot. Instagram:@victoriasypucinska