Zamknij

William znów wściekły na Meghan. Poszło o pamiątkę po księżnej Dianie

21.05.2021 12:12
Książę William
fot. Owen Humpreys/ WPA/ East News

Książę William znów jest wściekły na Meghan. Jeszcze nie tak dawno miał ją zrugać za to, że podkopuje idealny wizerunek Kate. Teraz poszło o pamiątkę po księżnej Dianie.

Książę William nie przepada za Meghan Markle. Jego zdaniem to właśnie żona Harry'ego jest odpowiedzialna za ostatnie konflikty w rodzinie królewskiej. Niedawno brytyjskie media rozpisywały się, jakoby William miał zrugać Meghan za to, że niszczy idealny wizerunek jego żony. Teraz William zdenerwował się na Meghan za coś innego. Poszło o pamiątkę po księżnej Dianie.

Zobacz też: Meghan Markle urządza baby shower. Impreza za milion dolarów? "Spełni wszystkie swoje zachcianki"

William znów wściekły na Meghan. Poszło o pamiątkę po księżnej Dianie

Meghan podczas występu wideo Vax Live w ubiegłym tygodniu miała na sobie biżuterię księżnej Diany. Chodzi o złoty zegarek Cartiera, który jest wart około 30 tysięcy dolarów. Według byłego lokaja Diany, Paula Burrela, ten zegarek William otrzymał po śmierci Diany. Natomiast Harry wybrał na pamiątkę szafirowy pierścionek zaręczynowy, noszony dziś przez Kate. Bracia wymienili się pamiątkami, gdy William zaręczył się z Kate.

"Gdy Meghan znalazła się między braćmi i zepsuła ich relację, Williama niepokoiło, że tak ważny kawałek historii jego mamy należy właśnie do niej" - czytamy w "New Idea". Podobno William wysłał wiadomość do Meghan, aby ta z szacunkiem odnosiła się do przedmiotów, które są pamiątką po jego mamie

„Diana uwielbiała ten zegarek. William był bardzo szczęśliwy, mogąc go dać Harry’emu w nadziei, że pewnego dnia zostanie podarowany kobiecie, która dopełni rodzinę, a nie ją rozdzieli” - pisze "New Idea". Wygląda więc na to, że relacje między Williamem i Meghan jeszcze długo nie będą poprawne.