Zamknij

Michał Wiśniewski prosi fanów o krew. Członek jego rodziny ma koronawirusa [FOTO]

28.09.2020 17:43
Michał Wiśniewski prosi fanów o krew. Członek jego rodziny ma koronawirusa [FOTO]
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/ EAST NEWS

Michał Wiśniewski poprosił fanów o oddawanie krwi dla członka jego rodziny. 42-letni policjant Rafał Nierodzik przebywa w szpitalu z potwierdzonym zarażeniem koronawirusa. Obecnie ma być podłączony do respiratora. Jak i gdzie można pomóc?

Michał Wiśniewski to jeden z najpopularniejszych polskich piosenkarzy, który być może nie święci obecnie tak wielkich artystycznych tryumfów jak przed laty, ale nadal cieszy się dużą popularnością. Lider zespołu Ich Troje, niegdyś jednej z najjaśniejszych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej, znany jest także z charakterystycznego wizerunku oraz głośnych, medialnych związków oraz rozwodów. Obecnie wokalista oczekuje piątego dziecka z piątą już małżonką.

Niestety, choć życie uczuciowe Michała wydaje się być obecnie ustabilizowane, to w rodzinie aktora wydarzyła się tragedia. Na profilu lidera Ich Troje pojawił się emocjonalny apel do fanów. Wiśniewski prosi wszystkich, którzy są w stanie pomóc, o oddawanie krwi dla bliskiego członka jego rodziny, 42-letniego Rafała Nierodzika. Jak poinformował "Super Express", mężczyzna, który pracuje jako aspirant policji, znajduje się w szpitalu i jest podłączony do respiratora. Miał zarazić się koronawirusem.

Michał Wiśniewski walczy z chorobą. Opowiedział, jak walczy dla rodziny [WIDEO]

Michał Wiśniewski ma koronawirusa w rodzinie. Prosi o krew dla bliskiej osoby

Na profilu Michała Wiśniewskiego pojawił się emocjonalny apel. Wokalista prosi o oddawanie krwi dla bliskiego członka rodziny, który w szpitalu walczy o życie.

- Potrzebujemy pomocy! Potrzebna krew A RH+ dla bliskiego członka naszej rodziny, który walczy o życie. Krew należy oddawać w Szpitalu MSWiA ul. Wołoska po wcześniejszym kontakcie pod nr tel. 22 508 13 12 z podaniem informacji "Krew dla Rafała Nierodzika" - czytamy.

Jak informuje "Super Express" Rafał Nierodzik trafił do szpitala po tym, jak zaczął się dusić, wcześniej przeszedł zapalenie oskrzeli. Pierwszy test na obecność koronawirusa dał wynik negatywny, jednak drugi wykazał obecność wirusa. Obecnie policjant ma być podłączony do respiratora, a krew może uratować jego życie. Także fundacja "Sprzymierzeni z GROM" prosi o pomoc za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Mamy nadzieję, że Rafał Nierodzik wróci do pełni sił i także zachęcamy do pomocy.

ZOBACZ TEŻ:  Michał Wiśniewski i jego żony - Zobacz, jak wyglądały kiedyś i dziś