Zamknij

Witold Paszt przeszedł koronawirusa. Juror "The Voice Senior" opowiedział o chorobie

19.11.2020 16:32
Witold Paszt
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Witold Paszt przeszedł koronawirusa. Muzyk oraz juror "The Voice Senior" opowiedział na Instagramie o swojej chorobie. Artysta podkreślił, aby nie bagatelizować żadnych objawów i uważać na siebie.

Witold Paszt zaraził się koronawirusem. Muzyk na szczęście najgorsze ma już za sobą i udało mu się wrócić na plan programu "The Voice Senior", w którym jest jurorem. Na Instagramie opowiedział o tym, jak przeszedł swoją chorobę.

"W weekend zakończyliśmy etap nagrań @thevoiceseniortvp Na szczęście udało się mi wrócić na czas na plan po przechorowaniu COVID 19" - zaczął swój wpis muzyk. Gwiazdor podziękował całej ekipie programu, która zadbała o to, żeby muzyk przed kamerami poczuł się dobrze.

Witold Paszt przeszedł koronawirusa. Juror "The Voice Senior" opowiedział o chorobie

Paszt podkreślił, że mimo to wirus odebrał mu sporo energii oraz kilka kilogramów. Muzyk zaapelował też do wszystkich, aby o siebie dbali i nie lekceważyli żadnych objawów."Wirus odebrał mi siłę, oddech i parę kilogramów (!), czasem kilka kroków to wyzwanie. Cieszę się, że udało mi się pokonać to cholerstwo, ale wiem, że przede mną teraz dłuższa chwila na powrót do formy. Uważajcie na siebie i innych, noście maski, myjcie i dezynfekujcie ręce, zostańcie w domu jeśli możecie. To nie są żarty, to żaden spisek, to realne zagrożenie! Wysyłam Wam dużo uśmiechu na cały tydzień" -  napisał Witold Paszt na Instagramie.

Witold Paszt. Kim jest juror "The Voice Senior"?

Witold Paszt jest założycielem i wokalistą zespołu Vox. Karierę rozpoczął w 1977 w założonej przez siebie grupie Victoria Singers. W 1978 założył zespół Vox, z którym wydał kilka albumów:  Zagrali dziesiątki koncertów w Polsce, a także koncertowali w: Holandii, Szwecji i Stanach Zjednoczonych oraz na Kubie. Witold Paszt udział w pierwszej edycji "Tańca z gwiazdami", zajmując w parze z Anną Głogowską drugie miejsce w finale. Obecnie Witold Paszt pełni funkcję jurora w "The Voice Senior".

RadioZet.pl