Zamknij

Znany polski piosenkarz został dziadkiem. "Ma uśmiech matki"

Maciej Friedrich
28.04.2020 10:38
Znany polski piosenkarz został dziadkiem. "Ma uśmiech matki"
fot. Instagram:@witoldpaszt

Witold Paszt, lider popularnego zespołu Vox, w 2018 roku stracił ukochaną żonę. Teraz jednak wokalista ma powody do radości, ponieważ został dziadkiem. Córka Natalia i zięć Marek Serdikukow powitali na świecie dziecko.

Witold Paszt to popularny wokalista, który tryumfy święcił w latach 80. i 90. jako wokalista i lider popularnego zespołu Vox. Z kolegami z grupy wylansował między innymi takie przeboje jak "Bananowy song". W 2013 roku zespół otrzymał nagrodę „Ikona Festiwalu Opole – Nagrodę Honorową Prezesa Zarządu Telewizji Polskiej S.A., Prezydenta Miasta Opole oraz Dyrektora Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu”.

W 2018 roku Paszt przeżył tragedię, gdy zmarła jego ukochana żona Marta. Z ogromną stratą wokalista próbował poradzić sobie, realizując się zawodowo. Teraz jednak Witold ma powody do radości. Gwiazdor Vox został bowiem dziadkiem.

 Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży? Rafał Szatan pokazał zdjęcie z brzuszkiem

Witold Paszt został dziadkiem. Wielka radość lidera grupy Vox

Córka Witolda Paszta, Natalia, urodziła dziewczynkę. Radosną nowiną w mediach społecznościowych podzielił się ojciec dziecka, reżyser Marek Serdiukow.

- W pewnym momencie mrugnąłem lub zamknąłem na chwilę oczy. Kiedy je dzisiaj otworzyłem, trzymałem moją piękną, nowo narodzoną córkę. Ma uśmiech matki, a ja jestem przytłoczony tym dziwnym, głębokim uczuciem, że spoglądam na nowe, ale znajome spojrzenie. Nie ma słów, które mogłyby opisać, jak dumny jestem lub jaki podziw mam dla ciebie teraz. Wychowując się przez trzy pokolenia kobiet, wiem, że moja córka ma szczęście, że ma cię jako swoją mamę - napisał na Instagramie szczęśliwy tata.

Zarówno rodzicom, jak i dziadkowi gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego!

Zagłosuj

Jesteś fanem/fanką zespołu Vox?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF