Zamknij

Włodzimierz Matuszak zszokowany zachowaniem sąsiadów. Aktor "Plebanii" apeluje do mieszkańców

08.09.2020 19:05
Włodzimierz Matuszak
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Włodzimierz Matuszak udostępnił w mediach społecznościowych zdjęcie śmieci zostawionych przez jego sąsiadów przed budynkiem, w którym powinny się znaleźć. Poirytowany aktor zaapelował do mieszkańców bloku, aby następnym razem zachowali się bardziej rozważnie.

Włodzimierz Matuszak na swoim Facebooku opublikował zdjęcie, które bardzo go zbulwersowało. Aktor udostępnił fotografię śmieci, zostawionych przez sąsiadów przed budynkiem. Gwiazdora "Plebanii" poirytowało to, że sąsiedzi nie wyrzucają śmieci do składziku, który jest do tego przeznaczony, tylko zostawiają nieposegregowany bałagan na zewnątrz.

Aktor rozpoczął swój wpis dość ironicznie, odnosząc się stereotypowych imion polskiej rodziny, która raczej nie przejmuje się ekologią i segregacją śmieci.

Włodzimierz Matuszak zszokowany zachowaniem sąsiadów. Aktor "Plebani" apeluje do mieszkańców

"Januszu, Grażyno, Brajanku, Dżesiko. To, co widzicie na zdjęciach, to wbrew pozorom nie jest zsypem dla waszych nieposegregowanych śmieci. Pomieszczenie, gdzie składamy śmieci istnieje za tymi tajemniczymi, szarymi drzwiami" - zaczął swój wpis gwiazdor "Plebanii".

Włodzimierz Matuszak zdradził, że tego typu zachowanie sąsiadów ma miejsce niemal w każdy weekend.

"Zadajcie sobie odrobinę trudu i nie zostawiajcie przed wejściem do budynku tego syfu. Dzieje się tak regularnie w czasie weekendu. Kamera zamontowana przez spółdzielnie Torwar patrzy na to i nic. Zanim to zrobisz, pomyśl. Tylko Pomyśl" - napisał zdenerwowany aktor.

Posłuchaj podcastu

RadioZEt.pl