Zamknij

Włoska gazeta zachwycona tańcem Agnieszki Radwańskiej w „Tańcu z gwiazdami”: „Super sexy Radwańska”

Sylwia Wamej
25.03.2019 10:52
Agnieszka Radwańska i Stefano Terrazzino
fot. Instagram.com/ Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska świetnie radzi sobie w „Tańcu z gwiazdami”. Jej taneczne dokonania podobają się nie tylko polskim widzom, ale również włoskim dziennikarzom sportowym. Włoski dziennik „La Gazetta Dello Sport” opublikował artykuł, w którym rozpływa się nad tańcem byłej tenisistki.

Agnieszka Radwańska zachwyca w „Tańcu z gwiazdami”

Agnieszka Radwańska tańczy w duecie ze Stefano Terrazzino, z którym widać, że świetnie dogaduje się zarówno w życiu, (Agnieszka i Stefano przyjaźnią się ze sobą), jak i na parkiecie. Taneczna chemia między nimi została dostrzeżona przez jury, które nie szczędzi im pochwał. Na dobre recenzje Agnieszka Radwańska może również liczyć od dziennikarzy włoskiego dziennika „La Gazetta Dello Sport”. „Tenis: Super sexy Radwańska w polskiej edycji Tańca z Gwiazdami” - tak brzmi tytuł artykułu na temat polskiej tenisistki i jej tanecznych zmagań na parkiecie.

Włoski dziennik rozpływa się nad tańcem Agnieszki Radwańskiej

„Była tenisistka Agnieszka Radwańska zachwyca publiczność w polskiej wersji Tańca z Gwiazdami, gdzie występuje w parze z włoskim tancerzem, Stefano Terrazzino” – piszą dziennikarze włoskiego dziennika. W materiale udostępnione zostały też dwa nagrania z występów Agnieszki Radwańskiej i Stefano Terrazzino: z pierwszego oraz najnowszego. W czwartym odcinku „Tańca z gwiazdami” para tańczyła do włoskich klimatów i wypadła świetnie, zdobywając 24 punkty.

Przypomnijmy, że 14 listopada 2018 roku Agnieszka Radwańska zakończyła karierę tenisistki. Powodem jej decyzji były problemy zdrowotne. Mimo wszystko Radwańska postanowiła spróbować swoich sił w „Tańcu z gwiazdami”. „Kocham tańczyć, a miałam mało okazji, żeby to robić. Dla mnie to świetna forma ruchu po zakończeniu kariery. Teraz będzie to dobry trening, dojdzie trochę adrenaliny, więc czemu nie? „ – mówiła jakiś czas temu gwiazda w programie Polsat News.

Zagłosuj

Lubisz tańczyć?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW