Zamknij

Wnuczka Leszka Millera odpowiada na komentarz hejtera o śmierci Millera juniora

Redakcja
30.08.2018 11:07
Monika Miller
fot. Piotr Mołecki/East News

Od kiedy na profilu wnuczki Leszka Millera, Moniki Miller, pojawiła się informacja o śmierci jej ojca, Leszka Millera juniora, pod postem przybywa komentarzy. Niestety nie wszyscy są w stanie uszanować powagę sytuacji i znaleźli sobie miejsce na hejt. Monika Miller nie wytrzymała i zareagowała na hejterski komentarz.

Kiedy w poniedziałek, 27 sierpnia na profilu Moniki Miller na Instagramie pojawił się post z informacją o śmierci jej ojca, od razu posypały się komentarze z wyrazami współczucia. Niestety nie każdy rozumie, że za czarną grafiką kryje się czyjaś tragedia i rozpacz, bo pod postem zaroiło się od hejtu i drwin ze śmierci Leszka Millera juniora. Choć większość komentujących sprzeciwiła się chamskim komentarzom, to jednak te nadal się pojawiały.

Na jeden z nich zareagowała Monika Miller: „Ty masz coś z głową?” – zapytała wprost. Była to odpowiedź na komentarz „Precz z komuną”.

Zagłosuj

Monika Miller dobrze zrobiła, informując o śmierci ojca na Instagramie?

Liczba głosów:

Trudno zrozumieć osoby, które pod postem o śmierci czyjegoś ojca urządzają sobie festiwal hejtu i nienawiści. W tej chwili większość hejterskich komentarzy zniknęła i przeważają te, w których internauci przesyłają Monice i całej rodzinie wyrazy współczucia. Wciąż jednak nowe i nieprzyjemne komentarze pojawiają się pod ostatnim wpisem Moniki, w którym poinformowała w sieci o śmierci swojego ojca. Ktoś nawet zarzucił jej, że tak ważne sprawy należałoby jednak pozostawić z dala od „internetowego szamba”. Z drugiej strony rzeczą naturalną dla osoby, której profil śledzi ponad 100 tysięcy osób, jest poinformowanie o tak ważnej sprawie, jak śmierć bliskiego członka rodziny.

Przesyłamy wyrazy współczucia.

RadioZET.pl/SA