Zamknij

Wnuk królowej Elżbiety II zagrał w reklamie mleka. Nagranie hitem sieci [WIDEO]

Patrycja Chudolińska
23.01.2020 16:31
Elżbieta II
fot. AFP/EAST NEWS

Królowa Elżbieta II większość swojej uwagi poświęca obecnie odejściu Meghan Markle i księcia Harry'ego z oficjalnie pełnionych funkcji. Okazuje się, że inny wnuk królowej również zwrócił na siebie uwagę mediów.

Wnuk Elżbiety II zagrał w reklamie mleka

Królowa Elżbieta II stara się w ostatnim czasie załagodzić wiele problemów. Książę Harry wraz z żoną postanowili zrezygnować z dotychczas pełnionych funkcji na brytyjskim dworze. Ich decyzja jest ogromnym ciosem dla monarchii, ale również rozłamem rodziny. Głośno mówi się o konflikcie, który poróżnił synów księżnej Diany.

Teraz uwagę mediów przykuł całkiem inny członek brytyjskiej rodziny królewskiej. Okazuje się, że najstarszy wnuk królowej zagrał w reklamie mleka w Chinach. Peter Phillips wystąpił w spocie, który teraz stał się hitem w sieci.

- To jest to, co piję - mówi 42-letni Brytyjczyk po wypiciu łyka mleka.

Kim jest Peter Phillips?

Peter Phillips to najstarszy wnuk królowej Elżbiety II. Jest jedynym synem księżnej Anny i jej pierwszego męża Marka Phillipsa. Należy do brytyjskiej rodziny królewskiej i jest 15. w kolejce do tronu. Nie przyjął jednak tytułu arystokratycznego i nie jest mocno związany z dworskim stylem życia, choć czasami pojawia się na oficjalnych uroczystościach. Jego ślub odbył się również tradycyjnie na Zamku Windsor.

W zakulisowym wywiadzie na temat spotu reklamowego przyznał, że mleko kojarzy mu się z dzieciństwem i domem.

- Jako dzieci spędzaliśmy dużo czasu na dole w mleczarni. W Windsorze było stado bydła, a my się na nim wychowaliśmy. Było też o wiele bardziej pełne smaku i bardziej kremowe niż inne mleko - powiedział.

Spodziewaliście się, że członek rodziny królewskiej zagra w tego typu reklamie?

Zagłosuj

Interesuje cię życie członków brytyjskiej rodziny królewskiej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh