Zamknij

Wodzianka Dominika Zasiewska przeraża wielkimi ustami. "Nic nie poprawiałam"

Judyta Wanicka
08.10.2019 15:04
Dominika Zasiewska
fot. TRICOLORS/East News

Dominika Zasiewska, czyli pierwsza Wodzianka Kuby Wojewódzkiego, pochwaliła się wyraźnie większymi ustami. Jakiś czas temu celebrytka przeszła radykalną metamorfozę, a większe usta to jedna z bardziej widocznych zmian. Wodzianka jednak zaprzecza, by ostatnio majstrowała coś przy wargach.

Dominika Zasiewska zdobyła popularność dzięki programowi Kuby Wojewódzkiego, w którym występowała w roli Wodzianki, czyli dziewczyny nalewającej gościom wodę. W maju 2013 roku została gwiazdą okładki "Playboya". Nagą sesję na basenem wykonał jej ówczesny szef, Kuba Wojewódzki. Rok później Dominika Zaniewska urodziła syna. Od tamtej pory celebrytka robi wszystko, by nie popaść w medialny niebyt. Ostatnio ujawniła swój romans z Krzysztofem Rutkowskim, a także relacjonowała na Instagramie wojnę z byłym partnerem, który ją pobił i próbował odebrać syna.

Dominika Zasiewska cały czas jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie regularnie zamieszcza zdjęcia z prywatnego życia. To właśnie na nich najlepiej widać, jak zmienił się wygląd Wodzianki od czasu występów u Króla TVN-u.

Dominika Zasiewska przesadziła z powiększaniem ust

Dominika Zasiewska nie ukrywa, że dba o urodę w gabinetach medycyny estetycznej. Szczególnie chętnie korzysta z zabiegów upiększających, które mają poprawić wygląd jej twarzy. Wodzianka na razie przyznaje się do stosowania botoksu na pierwsze zmarszczki. Internauci dostrzegają jednak inne niepokojące zmiany.

Na ostatnim zdjęciu Dominika Zasiewska pozuje topless. Ale to nie widok jej nagiego ciała przykuł uwagę fanów. Wzrok pada przede wszystkim na usta Wodzianki, które nagle przybrały nienaturalny rozmiar. Zmianę skomentowała jedna z obserwatorek, która poprosiła Zasiewską, by więcej nie powiększała ust.

Misiu, nie rób takich ust, proszę...

Wodzianka zaprzeczyła, by znowu skorzystała z wypełniaczy. Efekt powiększenia miał być chwilowy i tylko na potrzeby zdjęcia.

To do zdjęcia tylko. Nic nie poprawiałam. Od dawna zresztą - zapewniła Dominika Zasiewska.

RadioZET.pl/jw