Zamknij

Słynna Wodzianka atakuje Koterskiego: "Żyłeś za moje, woziłam cię na detoksy". Zażądała przeprosin

04.10.2021 15:16
Wodzianka Dominika Zasiewska i Michał Koterski
fot. Instagram:@the_real_watergirl, Tadeusz Wypych/REPORTER/EAST NEWS

Dominika Zasiewska, była Wodzianka w programie Kuby Wojewódzkiego, po latach postanowiła wygarnąć byłemu koledze Michałowi Koterskiemu. Celebrytka ujawniła kompromitujące fakty z życia gwiazdora "Gierka" i zażądała od niego wyrazów wdzięczności za okazaną pomoc. "Nie czujesz się w obowiązku chociaż powiedzieć: dziękuję, Dominika i przepraszam, że jestem gnidą?".

Dominika Zasiewska była bodaj najsłynniejszą Wodzianką w programie Kuby Wojewódzkiego. To dzięki roli seksownej dziewczyny nalewającej gościom wodę szerzej nieznana modelka stała się popularną celebrytką i częstą bywalczynią branżowych imprez. W 2013 roku Zasiewska wystąpiła w nagiej sesji do "Playboya", a zdjęcia zrobił jej sam szef - Kuba Wojewódzki.

Po urodzeniu dziecka "the real watergirl" nie wróciła już do programu i nieco wypadła z obiegu. Zaczęła udzielać się głównie na Instagramie, a jeśli już było o niej głośno, to głównie w kontekście zabiegów medycyny estetycznej, którym zaczęła się namiętnie poddawać, oraz szokujących wyznań. Zasiewska bez skrupułów informowała o swoich bliskich stosunkach z Krzysztofem Rutkowskim i twierdziła, że słynny detektyw obiecał zostawić dla niej swoją narzeczoną Maję. Ponadto celebrytka relacjonowała na Instagramie wojnę z byłym partnerem. Jak opowiadała, mężczyzna mający problem z używkami pobił ją i próbował odebrać syna. Traumatyczne przeżycia w związku sprawiły, że Wodzianka parokrotnie usiłowała odebrać sobie życie, także będąc w ciąży. 

Wodzianka Dominika Zasiewska wypomina Michałowi Koterskiemu

Była Wodzianka nie zamierza milczeć również w sprawie byłego kolegi Miśka Koterskiego. Z aktorem grającym główną rolę w filmie "Gierek" łączyła ją kiedyś zażyła przyjaźń. Koterski borykał się wówczas z uzależnieniem, a celebrytka była jedną z osób, które próbowały mu pomóc. Zasiewska czuje się jednak wykorzystana i nie ukrywa, że chciałaby usłyszeć od gwiazdora chociażby słowo dziękuję

Michał. Po tym wszystkim, co zrobiłeś przeciwko mnie i po tym wszystkim, co ja zrobiłam dla Ciebie, nie czujesz się w obowiązku chociaż powiedzieć "dziękuję Dominika i przepraszam, że jestem gnidą"? - napisała na Instastories.

W opublikowanych screenach była Wodzianka zarzuca Koterskiemu niewdzięczność za to, że przez lata ratowała go w najgorszych momentach, przyjmowała pod swój dach i pozwalała mu żyć na jej koszt. 

Pięć i pół roku mieszkałeś u mnie, żyłeś za moje, woziłam Cię na detoksy, ratowałam z opresji, odbierałam z dołków itp. itd. Nie czujesz, że powinieneś przeprosić i podziękować? - wyliczała swoje zasługi Dominika. 

Michał Koterski, który zawodowo wyraźnie rozwinął skrzydła i zdążył już zmienić środowisko (i znajomych), jeszcze nie ustosunkował się do wypowiedzi byłej koleżanki. Przypomnijmy, że aktor rozstał się jakiś czas temu z Marcelą Leszczak z "Top Model", matką swojego synka Fryderyka, i związał się z aktorką Dagmarą Bryzek. Była partnerka również nie szczędzi mu przykrych słów. 

Marcela Leszczak znów wbija szpilę Miśkowi Koterskiemu. Jednak nie rozstali się w zgodzie?