Zamknij

Jasnowidz wie, kto zostanie prezydentem Polski? Przewiduje: "Te wybory są przesądzone"

24.06.2020 15:42
Jasnowidz Wojciech Glanc
fot. Piotr Fotek/Reporter/East News

Wojciech Glanc to znany jasnowidz i brzuchomówca. Mężczyzna, który popularność zdobył w programie "Mam Talent" zdradził właśnie, kto jego zdaniem wygra wybory prezydenckie w Polsce.

Wojciech Glanc to popularny jasnowidz, tarocista i brzuchomówca. Mężczyzna zdobył rozpoznawalność dzięki udziałowi w takich programach telewizyjnych, jak "Big Brother" oraz "Mam Talent". Podczas pobytu w Domu Wielkiego Brata w 2001 roku towarzyszyła mu lalka - Eustachy. Choć uczestnik wzbudzał spore kontrowersje, z programu odpadł już po dwóch tygodniach. Kilka lat później pojawił się w talent show emitowanym na TVN, gdzie dotarł do półfinału.

Od tamtego czasu Wojciech Glanc nie pojawia się w telewizji, rozwija jednak swoją karierę w internecie. Ostatnio jasnowidz zorganizował live'a na YouTube. Podczas transmisji opowiedział o swoich przewidywaniach dotyczących nadchodzących wyborów prezydenckich.

Zobacz także: Krzysztof Jackowski przewiduje wojnę. Powiedział, kiedy i gdzie zacznie się konflikt

Jasnowidz Wojciech Glanc przewiduje wynik wyborów prezydenckich. Kto wygra?

Zdaniem jasnowidza wynik wyborów jest już przesądzony. Wojciech Glanc nie cieszy się jednak z własnej przepowiedni.

- To jest bezdyskusyjne. Słuchajcie, PiS nie odda władzy. Chciałbym was pocieszyć, chciałbym wam powiedzieć, że będzie dobrze… Takiej władzy, z takimi możliwościami jak w tej chwili pojawiły się przy tej całej trudnej i dziwnej sytuacji zwanej pandemią, zwanej koronawirusem, lock downem itd. Przy tak niebywałej sytuacji jest to żyła złota. Nikt żądny władzy, takiej władzy nie odda, bo daje ona za dużo możliwości... Duda będzie na czele, niestety. Tak to czuję - zdradził.

Mężczyzna zaapelował jednak, by mimo tej przepowiedni jego widzowie poszli do urn i zagłosowali.

- Uważam, że te wybory są przesądzone. Zachęcam Was oczywiście do tego, żebyście głosowali. Potrzebujemy trochę nadziei, chociaż odrobinę, bo inaczej zwariujemy - podsumował.

Co myślicie o wizji jasnowidza?