Zamknij

Wojciech Glanc, uczestnik "Big Brothera" został jasnowidzem

Sylwia Wamej
27.01.2020 14:25
Wojciech Glanc
fot. Tricolors/ East News

Wojciech Glanc to uczestnik 2. edycji "Big Brothera", który do programu wszedł razem ze swoją lalką o imieniu Eustachy. Jako brzuchomówca wystąpił również w programie "Mam talent". Jak donosi Fakt.pl, Wojciech Glanc dziś spełnia się jako jasnowidz.

Big Brother: Wojciech Glanc został jasnowidzem

Wojciech Glanc to uczestnik 2. edycji "Big Brothera". Brzuchomówca, który do programu wszedł ze swoją lalką - Eustachym, później reprezentował również swój talent w programie "Mam talent". Dziś Wojciech Glanc spełnia się w zupełnie innej roli - tarocisty i jasnowidza.

Wojciech Glanc swoje usługi reklamuje na swojej stronie internetowej.

"Nazywam się Wojciech Glanc. Jestem profesjonalnym konsultantem tarota, hipnotyzerem i artystą” - pisze o sobie były uczestnik "Big Brothera" na stronie internetowej.

Wojciech Glanc o wizji przyszłości dla Polski

Na początku tego roku Wojciech Glanc udzielił wywiadu dla "The Fad", w którym opisał swoją wizję przyszłości dla Polski oraz świata. Jak ją widzi?

"Wchodzimy coraz bardziej w czasy, gdy maszyny będą zastępować człowieka, a człowiek przestanie być potrzebny. W roku 2020 w wielu krajach, w tym w Polsce zauważymy potężne fale bezrobocia wywołane właśnie tym czynnikiem. Z jednej strony dobrze, z drugiej źle... Niestety. Proporcje złych przeczuć zwiększyły się i to bardzo” - zdradził Wojciech Glanc w rozmowie z serwisem Fakt.pl.

Zagłosuj

Lubisz oglądać "Big Brothera"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/Fakt.pl/SW