Zamknij

Wojciech Malajkat pogrążony w żałobie. Zmarła jego mama

Sylwia Wamej
11.02.2020 21:16
Wojciech Malajkat
fot. Tricolors/ East News

Wojciech Malajkat przeżywa teraz smutny i trudny czas. Nie żyje mama aktora. W sieci pojawił się nekrolog.

Wojciech Malajkat w żałobie. Aktor stracił mamę

Wojciech Malajkat nosi żałobę. Aktor pożegnał właśnie ukochaną mamę. W sieci pojawił się nekrolog. Wojciecha Malajkata w ciężkich chwilach wspierają m.in. bliscy oraz studenci Akademii Teatralnej w Warszawie, której aktor jest również rektorem.

"Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej..." Szczere wyrazy współczucia dla Jego Magnificencji Wojciecha Malajkata, rektora Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie z powodu śmierci mamy. Wspieramy Pana Rektora w zniesieniu bólu, który tylko czas może złagodzić. Pedagodzy, studenci oraz pracownicy Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie i Filii w Białymstoku" - czytamy.

Wojciech Malajkat
fot. Tomasz Żukowski/ Eeast News

Wojciech Malajkat wspomina tatę

Pięć lat temu aktor pożegnał swojego tatę. "Od ojca nauczyłem się pragmatycznego podejścia do życia i punktualności. Nie twierdzę, że mama jest niepunktualna, ale ojciec był niezwykle precyzyjny. Oboje uczyli mnie, co jest dobre, a co nie, ale przede wszystkim, że fajnie jest po prostu żyć. Przypadkowo zostałem aktorem, to nie był mój cel w życiu"  - mówił jakiś czas temu aktor w rozmowie z magazynem "Pani".

RadioZEt.pl/SW