Zamknij

Wojciech Mann skrytykowany po odejściu z Trójki? "Liczne maile ze skargami"

Maciej Friedrich
13.03.2020 10:21
Wojciech Mann skrytykowany po odejściu z Trójki? "Liczne maile ze skargami"
fot. MAREK LASYK/REPORTER/ EAST NEWS

Wojciech Mann jest jedną z ikon dziennikarstwa radiowego, dla wielu słuchaczy był prawdziwą legendą Polskiego Radia. W geście solidarności z Anną Gacek dziennikarz zdecydował się na zakończenie współpracy z radiową Trójką. Pojawiły się głosy krytyki podważające zawodowe zaangażowanie Manna.

Wojciech Mann to postać dla wielu osób kultowa. Dziennikarz muzyczny, satyryk prezenter zyskał ogromną sympatię widzów dzięki autorskim audycjom oraz prowadzeniu muzycznego show "Szansa na sukces". Wielu fanów zasmuciła informacja, że Mann po ponad 50 latach pracy w radiowej Trójce postanowił zakończyć współpracę z Polskim Radiem.

Był to gest solidarności z Anną Gacek, z którą prowadził audycję "W tonacji Trójki". Po tym, jak stacja rozstała się z dziennikarką, Mann i Gacek opublikowali film, w którym skrytykowali Trójkę i zapowiedzieli, że oboje znikają z anteny.

Zachowanie Wojciecha Manna jest głośno komentowane, głos zabrał między innymi Kuba Wojewódzki. Jak informuje "Super Express" wśród komentarzy pojawiają się także głosy krytyki.

Wojciech Mann oskarżony o niską jakość pracy?

"Super Express" dotarł do pracownika Polskiego Radia, według którego słuchacze skarżyli się na poziom audycji prowadzonych przez Wojciecha Manna.

- Słuchalność Trójki spadła znacząco w ostatnim półroczu. Konieczne jest zahamowanie tego trendu i wprowadzenie zmian w ramówce. Wielu prowadzących i dziennikarzy Trójki żyje w przeświadczeniu o własnej wspaniałości, nie biorąc pod uwagę zmieniających się okoliczności. Dotyczy to wszystkich audycji Trójki, ale zwłaszcza martwi i niepokoi fakt, że legendy Trójki same niszczą Trójkę (...) Audycje pana Manna notują duże spadki. Na formularz „Kontakt ze słuchaczami” wpływają liczne maile ze skargami na słabą jakość jego programów. Polityka nie ma tu nic do rzeczy. Swoimi wypowiedziami szkodzi on Trójce - mocno skomentował rozmówca dziennika.

Zwracając uwagę na ogromną ilość głosów wsparcia dla Manna ciężko uwierzyć, że dziennikarz stracił zaufanie słuchaczy.

Wojciech Mann
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS
Zagłosuj

Oglądasz "Szansę na sukces"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF