Zamknij

Wojciech Szczęsny ma sobowtóra? Bramkarz i gwiazdor "M jak miłość" wyglądają jak bracia! [FOTO]

15.06.2021 21:49
Wojciech Szczęsny
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/EAST NEWS

Mariusz Ochociński jest podobny do Wojciecha Szczęsnego. Aktor znany m.in. z "M jak miłość" i "Na Wspólnej" mógłby być bratem bramkarza polskiej reprezentacji. Podobieństwo jest uderzające!

Wojciech Szczęsny strzelił samobójczego gola w meczu Polska-Słowacja na Euro 2021. Koszmarna wpadka bramkarza przyczyniła się do porażki polskiej reprezentacji, która przegrała mecz 2:1 i utrudniła sobie wyjście z grupy. Internet zalewają memy ze Szczęsnym wyśmiewające najszybciej wbitego "samobója" w historii mistrzostw.

Fatalny występ Polaków na Euro sprawił, że rykoszetem oberwały także popularne WAGs. Na profilu Mariny Łuczenko-Szczęsnej pojawiło się tyle negatywnych wpisów, że celebrytka musiała zablokować możliwość komentowania. Marina stanęła w obronie męża.

Dla nas zawsze jest wygrany, cokolwiek się nie dzieje na boisku. Wiem, jak ciężko pracuje i ile kosztuje to wyrzeczeń. Zawsze stara się z całych sił godnie reprezentować nasz kraj. Nie rozumiem tych, którzy piszą te okropne rzeczy. Tak chcecie dodać otuchy naszym reprezentantom do dalszej gry? Nie poddajemy się - napisała. 

Szczęsna stworzyła zabawnego mema, który natychmiast podbił sieć.

Marina żartuje ze Szczęsnego i Lewandowskiego. Jej mem podbija sieć [FOTO]

Mariusz Ochociński z "M jak miłość" jest podobny do Szczęsnego?

My także dorzucimy coś zabawnego przy okazji mistrzostw. Okazuje się, że Szczęsny ma "brata bliźniaka". Jest nim Mariusz Ochociński, aktor znany z "M jak miłość" i "Na Wspólnej" oraz takich produkcji jak "Pułapka" czy "Pakt". Obaj mają podobne rysy, uśmiech i fryzury, a nawet są w zbliżonym wieku.

Zobaczcie zdjęcia Mariusza Ochocińskiego z Instagrama i porównajcie go z Wojciechem Szczęsnym. Prawda, że aktor przypomina bramkarza polskiej reprezentacji?