Zamknij

Wojciech Szczęsny pochwalił się wpłatą na WOŚP. Fani zniesmaczeni

Judyta Wanicka
13.01.2020 19:53
Marina i Wojciech Szczęśni
fot. Instagram:@marina_official

Wojciech Szczęsny opublikował screen z widoczną kwotą, jaką przekazał na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mąż Mariny wylicytował projekt domu. "Dla mnie i Mariny to najlepiej wydane pieniążki" - wyznał bramkarz Juventusu. 

Polskie gwiazdy wsparły zbiórkę podczas 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na Allegro można było licytować tzw. rzeczy od serca przekazane przez znane osobistości mediów, sportu, polityki i show-biznesu. Poza tym wiele gwiazd zasiliło konto WOŚP własnymi wpłatami. Spory udział w rekordowym wyniku mieli m.in. Marina i Wojciech Szczęśni. Małżonkowie wylicytowali projekt domu za pokaźną sumę, a żeby nikt nie miał wątpliwości co do ich hojnej ręki, opublikowali potwierdzenie wpłaty na Instagramie. 

Wojciech Szczęsny pokazał wpłatę na WOŚP. Co i za ile wylicytował?

Na profilu Wojciecha Szczęsnego pojawił się screen z widoczną kwotą przekazaną na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Bramkarz Juventusu Turyn razem z żoną wylicytowali projekt zakopiańskiego domu za ponad 40 tys. złotych.

Dla mnie i Mariny to najlepiej wydane pieniążki - wyznał w opisie Wojciech Szczęsny. 

W tym roku pieniądze z WOŚP zostaną przekazane na polepszenie standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Fani są pod wrażeniem gestu Wojciecha Szczęsnego i Mariny. Pod postem posypały się wyrazy uznania. Część internautów czuła jednak niesmak, że Szczęsny pochwalił się wpłatą w mediach społecznościowych.

Fajnie, że wpłacił, szkoda, że na pokaz. 

Za projekty domów tyle się płaci. Raczej brawo dla Karpiela, że zrobi to za darmo. 

Skromność to cecha ludzi wielkich - komentowali z przekąsem internauci. 

RadioZET.pl/jw