Zamknij

Wojciech Szczęsny poprowadzi autorski program. Gdzie i kiedy obejrzymy "Prosto w Szczenę"?

Redakcja
19.09.2018 13:18
Wojciech Szczęsny poprowadzi autorski program. Gdzie i kiedy obejrzymy "Prosto w Szczenę"?
fot. Instagram:@wojciech.szczesny1

Wojciech Szczęsny, bramkarz reprezentacji Polski oraz Juventusu Turyn, to bez wątpienia postać bardzo popularna. Do tej pory jednak rzadko mogliśmy oglądać go w mediach. Zmieni się to już niedługo. Sportowiec poprowadzi swój własny program.

Wojciech Szczęsny poprowadzi autorski program. Gdzie i kiedy obejrzymy "Prosto w Szczenę"?

Wojciecha Szczęsnego nie trzeba przedstawiać, i to nie tylko fanom krajowej piłki nożnej. Bramkarz reprezentacji Polski oraz gwiazda Juventusu Turyn to postać bardzo rozpoznawalna. Sportowiec nie może narzekać zarówno na sukcesy w sporcie, jak i życiu prywatnym. W lipcu 2018 roku wraz z żoną, piosenkarką Mariną Łuczenko, cieszył się z narodzin syna. Para pokazuje się w mediach społecznościowych, ale Wojciech do tej pory nie był zbyt aktywny medialnie. Jednak już niedługo fani piłkarza będą mogli oglądać go regularnie. Szczęsny spróbuje bowiem sił w roli prowadzącego.

Wojciech Szczęsny jako prowadzący

Do tej pory Wojciech Szczęsny nie miał okazji sprawdzić się w roli prezentera. Wszystko zmieni się za sprawą internetowej telewizji portalu Onet.TV. W swojej jesiennej ramówce serwis ogłosił premierę nowego programu sportowego "Prosto w Szczenę". Łukasz Wiśniowski będzie go prowadził właśnie wraz Wojciechem Szczęsnym. Jak powiedział sam prowadzący:

- Mamy prosty pomysł: będziemy sobie siedzieć u Wojtka Szczęsnego w mieszkaniu i będziemy rozwikływać tematy piłkarskie na bazie tego, co powiedzą nam mądrzejsi od nas.

Format ma opierać się na zabawnych komentarzach zarówno na temat wydarzeń piłkarskich, jak również największych gwiazd i osobowości. Nie zabraknie anegdot z szatni, których Szczęsny z pewnością będzie miał pod dostatkiem.

Jak piłkarska gwiazda poradzi sobie w nowej roli? Będziemy mogli przekonać się już 16 października. Program emitowany będzie w każdy wtorek o godzinie 18.00 na Onet.TV

RadioZET.pl/MF