Zamknij

Wojciech Szczęsny gra z synem w piłkę. Nagranie z kwarantanny podbija sieć [WIDEO]

Maciej Friedrich
10.04.2020 12:01
Wojciech Szczęsny gra z synem w piłkę. Nagranie z kwarantanny podbija sieć [WIDEO]
fot. Instagram:@wojciech.szczesny1

Wojciech Szczęsny po przymusowej kwarantannie mógł powrócić do żony Mariny Łuczenko i ukochanego synka Liama. W sieci pokazał, jak stara się zaszczepić w synu pasję do piłki nożnej. Nagranie, na którym broni strzały chłopca, zachwyciło internautów.

Wojciech Szczęsny bardzo długo czekał na spotkanie z ukochaną Mariną Łuczenko i synem Liamem. Bramkarz piłkarskiej reprezentacji Polski i Juventusu Turyn przebywał na przymusowej kwarantannie po tym, jak u innego piłkarza klubu, Danielle Ruganiego, wykryto koronawirusa. Marina bardzo ciężko znosiła rozłąkę, bała się także, jak na brak ojca zareaguje Liam.

Na szczęście wszystko skończyło się dobrze i zdrowy Wojciech mógł wrócić do rodziny. Razem z Mariną podziękował personelowi medycznemu, który dzielnie walczy z pandemią koronawirusa. Teraz, przebywając w końcu w domu, Szczęsny może nadrobić wspólne chwile z synkiem. Jak pokazał w mediach społecznościowych, stara się zaszczepić maluchowi pasję do sportu, przy okazji sam pozostając w dobrej formie.

Wojciech Szczęsny trenuje z synkiem. Pokazał nagranie z Liamem

Na profilu Wojciecha Szczęsnego na Instagramie pojawiło się nagranie, które roztopiło serca fanów. Polski bramkarz trenuje na nim w towarzystwie  Liama. Maluch próbował strzelić tacie bramkę, a swoje niepowodzenie kwitował uroczym okrzykiem "ojoj". Film spotkał się z entuzjastyczną reakcją internautów, obejrzano go już prawie 400 tysięcy razy. W komentarzach zaroiło się od komplementów dla Liama i jego znanego ojca.

- Ten mały chłopiec ma talent.

- Jaki uroczy i zabawny.

- Ojej, kochany - czytamy.

Czas pokaże, czy Liam powtórzy sportowy sukces Wojtka.

RadioZET.pl/MF