Wojciechowska i Kossakowski konkurencją dla Rozenek i Majdana?

16.07.2018 07:44

Od kiedy pojawiły się plotki, że Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są razem, para budzi duże zainteresowanie. Teraz informacje te zostały potwierdzone. Co więcej, okazuje się, że przygotowują wspólny program. To ma być hit!

Martyna Wojciechowska fot. Instagram

Wygląda na to, że oficjalnie mamy już kolejną parę w show-biznesie. Związek Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego został potwierdzony. A teraz okazuje się, że tych dwoje pracuje nad swoim programem, który ma być hitem ramówki TVN.

Kilka słów na ten temat powiedziała w rozmowie z „Faktem” Małgorzata Rozenek, która wraz z mężem tworzy kolejny show-biznesowy duet. Jak stwierdziła, programy prowadzone przez „zakochane pary” budzą duże zainteresowanie.

– Po programie „Azja Express” okazało się, że ludzie chcą oglądać na ekranie zakochane pary, a nasz „Iron Majdan” utwierdził TVN w tym przekonaniu. Cieszę się, że zapoczątkowaliśmy nowy trend – powiedziała Rozenek, zapominając, że już lata temu Elżbieta Dzikowska i Tony Halik mieli w TVP swój program „Pieprz i wanilia”.

Rozenek dodała też, że prace nad programem już są w toku i będzie to wielki hit.

Ciekawe, czy Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek już czują na plecach oddech nowej „zakochanej pary” show-biznesu. Kto wie, może wkrótce Wojciechowska i Kossakowski będą mieć w branży swoje pięć minut.

RadioZET.pl/Fakt/SA

Oceń