Zamknij

Wojewódzki chwali się dziecięcymi bucikami. Kaczoruk jest w ciąży?

Redakcja
18.09.2017 11:35
Kuba Wojewódzki Insta
fot. EAST NEWS

Plotki o tym, że Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki zostaną rodzicami, pojawiły się już kilka miesięcy temu. Teraz dziennikarz znów podsyca te pogłoski. Kolejny żart czy jednak jest coś na rzeczy?

Kuba Wojewódzki lubi prowokować i internautów i stroić sobie z nich żarty. Kiedy na jego profilach w serwisach społecznościowych pojawiają się zdjęcia, to jest niemal pewne, że wywołają one falę plotek. Tym razem było podobnie. Dziennikarz opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym widać dwie pary sportowych butów: jedne w rozmiarze dla dorosłej osoby, drugie, różowe, dla dziecka.

Fotka doczekała się już prawie dziesięciu tysięcy lajków i wielu komentarzy, w których fani na przemian składają gratulacje lub wskazują, że wiedzą, że to znów podpucha: "No w końcu! Gratulacje! Bo jeszcze trochę i byłbyś dziadkiem a nie tatą", "córa w drodze?", "Dobre prowo.. plotki czas start", "Polityka prorodzinna jedynie słusznej partii przynosi efekty".

Czyżby Kuba Wojewódzki znów chciał zwrócić na siebie uwagę? Przypomnijmy, że kilka dni temu dziennikarz opublikował w sieci "ofertę" dla osób, które mogą być w posiadaniu niespreparowanego zdjęcia ukazującego go wtykającego polską flagę w... kupę. Za fotkę, która może udowodnić, że tak faktycznie było, zaproponował milion złotych. Z kolei kilka miesięcy temu, w związku z kampania jednej z sieci telefonii komórkowej, Wojewódzki podsycał plotki o ślubie z Kaczoruk i prawdopodobnie świetnie się przy tym bawił.

RadioZET.pl/SA