Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wojewódzki chwali się dziecięcymi bucikami. Kaczoruk jest w ciąży?

18.09.2017 11:35

Plotki o tym, że Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki zostaną rodzicami, pojawiły się już kilka miesięcy temu. Teraz dziennikarz znów podsyca te pogłoski. Kolejny żart czy jednak jest coś na rzeczy?

Kuba Wojewódzki Insta fot. EAST NEWS

Kuba Wojewódzki lubi prowokować i internautów i stroić sobie z nich żarty. Kiedy na jego profilach w serwisach społecznościowych pojawiają się zdjęcia, to jest niemal pewne, że wywołają one falę plotek. Tym razem było podobnie. Dziennikarz opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym widać dwie pary sportowych butów: jedne w rozmiarze dla dorosłej osoby, drugie, różowe, dla dziecka.

Fotka doczekała się już prawie dziesięciu tysięcy lajków i wielu komentarzy, w których fani na przemian składają gratulacje lub wskazują, że wiedzą, że to znów podpucha: "No w końcu! Gratulacje! Bo jeszcze trochę i byłbyś dziadkiem a nie tatą", "córa w drodze?", "Dobre prowo.. plotki czas start", "Polityka prorodzinna jedynie słusznej partii przynosi efekty".

Czyżby Kuba Wojewódzki znów chciał zwrócić na siebie uwagę? Przypomnijmy, że kilka dni temu dziennikarz opublikował w sieci "ofertę" dla osób, które mogą być w posiadaniu niespreparowanego zdjęcia ukazującego go wtykającego polską flagę w... kupę. Za fotkę, która może udowodnić, że tak faktycznie było, zaproponował milion złotych. Z kolei kilka miesięcy temu, w związku z kampania jednej z sieci telefonii komórkowej, Wojewódzki podsycał plotki o ślubie z Kaczoruk i prawdopodobnie świetnie się przy tym bawił.

RadioZET.pl/SA

Oceń